Returnil System Safe Pro 2011 w promocji za darmo

Returnil System Safe Pro 2011 w promocji za darmo

Redakcja
23.12.2010 11:20

W ramach przedświątecznej promocji do bezpłatnego pobrania udostępniono aplikację Returnil System Safe Pro 2011, dobrą alternatywę chociażby dla wycofywanego już powoli Windows Steady State.

Returnil System Safe Pro to nietypowy pakiet zabezpieczający z antywirusem, maszyną wirtualną do uruchamiania niebezpiecznych aplikacji, a także narzędziem umożliwiającym wykonanie migawki dysku i przywrócenie go do wcześniejszego stanu po ponownym uruchomieniu komputera. Jest tym bardziej interesującym rozwiązaniem, że Microsoft postanowił wycofać narzędzie o podobnych możliwościach, Windows SteadyState, które można pobierać jeszcze tylko do 31 grudnia. Za pomocą Returnil System Safe Pro można bezpiecznie testować programy czy działanie wybranych wirusów. Począwszy od wersji 2011 narzędzie umożliwia zapisywanie plików z poziomu menadżera plików, przeglądanie prawdziwych i wirtualnych dysków, a także rejestru. Możemy również zarządzać aktualizacjami dla systemu Windows. Dodatkowe funkcje Returnil System Safe Pro to przywracanie systemu, ochrona w oparciu o współpracę z chmurą obliczeniową i menadżer plików.

Poza promocją program dostępny jest w cenie 40 dolarów. W ramach promocji możemy pobrać Returnil System Safe Pro wraz z licencją ważną do 18 grudnia przyszłego roku. Aby skorzystać z promocji, należy pobrać 30-dniową wersję testową - na przykład z naszego vortalu - a następnie zarejestrować się na stronie producenta w celu otrzymania klucza licencyjnego.

Warto wspomnieć, że producent wydaje również nieco uboższą, ale za to bezpłatną wersję Lite do użytku niekomercyjnego. Wersja ta pozbawiona jest przywracania systemu, menedżera plików, zdalnego zarządzania oraz pomocy technicznej. Returnil System Safe Free również można pobrać z naszego vortalu - jest to ten sam plik instalacyjny, a wyboru wersji dokonuje się w trakcie instalacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (19)