Revolut dostarcza kartę płatniczą za darmo. Warto, jeśli jedziesz za granicę

Revolut dostarcza kartę płatniczą za darmo. Warto, jeśli jedziesz za granicę

Karty Revolut w Atenach. @RevolutApp / Twitter
Karty Revolut w Atenach. @RevolutApp / Twitter
01.03.2018 15:30, aktualizacja: 06.03.2018 13:18

Świetnie zapowiadająca się aplikacja finansowa Revolut dalej świętuje przekroczenie progu 1,5 miliona użytkowników. Z tej okazji przez najbliższych kilka dni plastikową kartę MasterCard, zamówioną do konta, dostarcza za darmo do każdego kraju.

?? To celebrate hitting 1.5M users, all new Revolut customers can order their first card for FREE until Friday 9 March. Already have a card? Tag any friends, family or colleagues who need to see this! ?? pic.twitter.com/769TUGx6Mq

— Revolut (@RevolutApp) 28 lutego 2018Revolut jest ciekawą usługą finansową, oferującą możliwość prowadzenia konta rozliczeniowego w jednej z 25 walut, tanią wymianę walut po kursach międzynarodowych i wirtualne oraz fizyczne karty płatnicze. Do 9 marca można zamówić kartę MasterCard z możliwością płacenia zbliżeniowego, nie płacąc za przesyłkę. Jeśli do konta mamy już podłączoną kartę wirtualną, możliwość zamówienia plastikowej za darmo pojawi się po zakończeniu działania tej wirtualnej. Karta zostanie dostarczona w maksymalnie 9 dni. Dla Polski oznacza to oszczędność 6 euro.

MasterCard wydany do konta Revolut pozwala płacić w 120 krajach, także zbliżeniowo, bez ponoszenia dodatkowych opłat. Karta domyślnie jest rozliczana w momencie transakcji po międzybankowym kursie walut. Karta będzie też działać w bankomatach, z których można za darmo wyjąć 200 euro miesięcznie w gotówce.

Kartę można zamówić bezpośrednio w aplikacji. Wystarczy, że konto zostanie doładowane kwotą 20 zł, co można zrobić przelewem z konta bankowego lub inną kartą płatniczą. W razie zgubienia lub zniszczenia karty, można poprosić o wydanie nowej, co kosztuje 5 funtów.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (65)