Revolut stawia na bezpieczeństwo i nowych ekspertów z rynku bankowego

Strona głównaRevolut stawia na bezpieczeństwo i nowych ekspertów z rynku bankowego
23.08.2019 17:19
Revolut zatrudnia nowych ekspertów
Revolut zatrudnia nowych ekspertów
bDYoKAUS

Revolut podejmuje kolejne decyzje, które mają się przyczynić do wzmocnienia pozycji na rynku. Tym razem zmiany obejmują kadrę, do której dołączają eksperci z rynku bankowego. Ich pomysły mają pomóc firmie Revolut zdobywać kolejnych klientów.

bDYoKAUl

W firmie pojawią się trzy nowe osoby: Wolfgang Bardorf, Stefan Wille oraz Philip Doyle. Wolfgang Bardorf będzie w Revolut szefem skarbu. Dotychczasowe doświadczenie zdobył między innymi w Deutsche Banku, gdzie był jednym z globalnych szefów oraz w Goldman Sachs, gdzie był dyrektorem wykonawczym odpowiedzialnym właśnie za departament skarbu.

Stefan Wille zostanie "prawą ręką" nowego dyrektora finansowego. Wcześniej pracował między innymi w banku Credit Suisse. Philip Doyle przechodzi do Revolut z ClearBank, gdzie był szefem pionu przestępstw finansowych. Wcześniej zarządzał obszarem ryzyka nadużyć finansowych w wielu bankach oraz w firmie Visa. W Revolut zajmie się budowaniem platformy finansowo-usługowej odpornej na nadużycia.

bDYoKAUn

Od początku roku do zespołu Revolut dołączyło wielu znanych ekspertów z sektora bankowego. Stale wzmacniamy nasze procesy i nadzór oraz szukamy na rynku najbardziej utalentowanych menedżerów z doświadczeniem w finansach międzynarodowych - powiedział Nik Storoński, współzałożyciel i CEO w Revolut. - Cieszę się, że Stefan, Wolfgang i Philip wybrali Revolut (...) Jestem pewien, że ich wiedza i doświadczenie będą bezcenne w trakcie globalnej ekspansji firmy.

Inne zmiany w Revolut

Revolut stale zmienia ofertę, aby dostosować ją do wymagań rynku. Niedawno głośno było o nowościach w Revolut for Business, czyli ofercie kierowanej do firm. Klienci biznesowi zyskali nowe narzędzia do zarządzania wydatkami, które dokładniej opisaliśmy w odrębnej publikacji.

Aplikację Revolut dla użytkowników indywidualnych można pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Bankowość ta została niedawno zaktualizowana o obsługę Apple Pay.

bDYoKAVj