Revolut stawia na bezpieczeństwo i nowych ekspertów z rynku bankowego

Revolut stawia na bezpieczeństwo i nowych ekspertów z rynku bankowego

Revolut zatrudnia nowych ekspertów
Revolut zatrudnia nowych ekspertów
Oskar Ziomek
23.08.2019 17:19

Revolut podejmuje kolejne decyzje, które mają się przyczynić do wzmocnienia pozycji na rynku. Tym razem zmiany obejmują kadrę, do której dołączają eksperci z rynku bankowego. Ich pomysły mają pomóc firmie Revolut zdobywać kolejnych klientów.

W firmie pojawią się trzy nowe osoby: Wolfgang Bardorf, Stefan Wille oraz Philip Doyle. Wolfgang Bardorf będzie w Revolut szefem skarbu. Dotychczasowe doświadczenie zdobył między innymi w Deutsche Banku, gdzie był jednym z globalnych szefów oraz w Goldman Sachs, gdzie był dyrektorem wykonawczym odpowiedzialnym właśnie za departament skarbu.

Stefan Wille zostanie "prawą ręką" nowego dyrektora finansowego. Wcześniej pracował między innymi w banku Credit Suisse. Philip Doyle przechodzi do Revolut z ClearBank, gdzie był szefem pionu przestępstw finansowych. Wcześniej zarządzał obszarem ryzyka nadużyć finansowych w wielu bankach oraz w firmie Visa. W Revolut zajmie się budowaniem platformy finansowo-usługowej odpornej na nadużycia.

Od początku roku do zespołu Revolut dołączyło wielu znanych ekspertów z sektora bankowego. Stale wzmacniamy nasze procesy i nadzór oraz szukamy na rynku najbardziej utalentowanych menedżerów z doświadczeniem w finansach międzynarodowych - powiedział Nik Storoński, współzałożyciel i CEO w Revolut. - Cieszę się, że Stefan, Wolfgang i Philip wybrali Revolut (...) Jestem pewien, że ich wiedza i doświadczenie będą bezcenne w trakcie globalnej ekspansji firmy.

Inne zmiany w Revolut

Revolut stale zmienia ofertę, aby dostosować ją do wymagań rynku. Niedawno głośno było o nowościach w Revolut for Business, czyli ofercie kierowanej do firm. Klienci biznesowi zyskali nowe narzędzia do zarządzania wydatkami, które dokładniej opisaliśmy w odrębnej publikacji.

Aplikację Revolut dla użytkowników indywidualnych można pobrać z naszego katalogu oprogramowania. Bankowość ta została niedawno zaktualizowana o obsługę Apple Pay.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (39)