Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro na weekend

Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro na weekend

Redakcja
04.01.2013 18:35

W ramach cotygodniowej rozrywki weekendowej proponujemy Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro - dynamiczne, multiplayerowe wyścigi motocrossowe umożliwiające rywalizację z internetowymi konkurentami z całego świata.

Ricky Carmichael Motocross Matchup Trailer

Do dyspozycji zawodników oddano 5 krytych i 5 otwartych torów będących odzwierciedleniem prawdziwych aren, po których ścigali się najlepsi zawodnicy świata w sezonie 2011. Każdy z graczy ma możliwość indywidualnej, dowolnej konfiguracji parametrów jezdnych swojego motocykla, jak również ważniejszych atrybutów samego zawodnika. W celu dokonania jakichkolwiek zmian parametrów należy wpierw wykonać odpowiednie zakupy w specjalnie przygotowanym sklepie, w którym zapłacimy stosowną "walutą" sukcesywnie zdobywaną w każdym z wyścigów.

Tytuł oferuje 2 tryby rozgrywki: bezpośredniej rywalizacji w sieci oraz Praktyki, w którym nie tylko szybko zapoznamy się ze wszystkimi dostępnymi trasami, ale przede wszystkim opanujemy sztukę wykonywania skomplikowanych figur, za które również będziemy odpowiednio nagradzani.

Przechodząc przez kolejne etapy stajemy się sprawniejsi, szybsi i bogatsi w doświadczenie. Przystępujemy do zawodów z coraz lepszymi zawodnikami co powoduje, że rozgrywka staje się coraz trudniejsza, ale również bardziej ekscytująca. Smaczku grze dodaje również bogaty system osiągnięć, statystyk oraz rankingu.

Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro to wciągające i bogate w szereg efektów wyścigi. Dzięki dynamizmowi rozgrywki, dobrej oprawie audiowizualnej i wysokiej grywalności tytuł z pewnością zainteresuje nie tylko fanów gier wyścigowych.

Grę Ricky Carmichael’s Motocross Matchup Pro można pobrać w dziale: Po godzinach -> Gry -> Sportowe.

Zapraszamy do zabawy!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)