Robisz dużo zrzutów ekranu? Firefox ScreenshotGo dla Androida zrobi z nimi porządek

Robisz dużo zrzutów ekranu? Firefox ScreenshotGo dla Androida zrobi z nimi porządek

Robisz dużo zrzutów ekranu? Firefox ScreenshotGo dla Androida zrobi z nimi porządek
17.10.2018 14:26

Zapisywanie zrzutów ekranu na smartfonie to wbrew pozorom głęboki temat. Zapisywanie zrzutów jest banalnie proste, ale znalezienie tego, który akurat jest potrzebny, to zupełnie inna bajka. Jeśli robienie zrzutów ekranu jest twoim sposobem na notatki i przypomnienia, warto skorzystać z nowej aplikacji Mozilli – Firefox ScreenshotGo. By z niej korzystać, nie trzeba mieć Firefoxa – to zupełnie niezależny produkt.

Firefox ScreenshotGo to aplikacja przeznaczona przede wszystkim do przeglądania i sortowania zrzutów ekranu na Androidzie. Pliki graficzne możemy tu zbierać w kolekcje. Domyślnie znajdziemy w aplikacji foldery na potwierdzenia bankowe, fragmenty rozmów na komunikatorach, rzeczy do kupienia i wycinki ciekawych informacji, ale możemy też dodawać nowe – na przykład zrzuty ekranu z gier czy zabawne obrazki. Zrzuty można sortować od razu po zapisaniu lub w dogodnym momencie później.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja ma też możliwość rozpoznawania tekstu na obrazach, dzięki czemu możemy łatwo wydobywać z nich potrzebne informacje – na przykład skopiować numer konta bankowego. W przygotowaniu jest też możliwość przeszukiwania zrzutów według zawartości tekstowej.

W ustawieniach możemy ponadto włączyć pływający przycisk, który będzie wyświetlany nad innymi aplikacjami i pozwoli nam szybko zapisywać zrzuty ekranu. Będzie widoczny, jeśli zezwolimy ScreenshotGo na wyświetlanie zawartości nad innymi aplikacjami.

Aplikacja została na razie wydana w wersji testowej i oficjalnie nie jest dostępna w Polsce, ale można pobrać APK do ręcznej instalacji z naszej bazy aplikacji. Źródła aplikacji znajdują się na GitHubie, w repozytorium tajwańskiego oddziału Mozilli.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)