AndroidGryStrategiczneRollerCoaster Tycoon Touch
RollerCoaster Tycoon Touch ikona

RollerCoaster Tycoon Touch3.37.03

RollerCoaster Tycoon Touch to świetnie przygotowana wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Na ekranach dotykowych można budować, rozwijać i pokazywać innym szalony park rozrywki, widoczny w trzech wymiarach.

Park marzeń można budować z części, które znajdą się w pakietach kart. Są tu kolejki, dekoracje i wagoniki. Kolejne zestawy kart można zdobywać wykonując zadania. Z czasem można rozbudowywać budynki, trzeba też zarządzać wypłatami dla pracowników i zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry.

Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów dotykowych. Drogi dla nowych kolejek można po prostu rysować palcem, równie łatwe jest stawianie nowych budynków. Znajduje się tu też edytor torów i konstruktor wagoników.

RollerCoaster Tycoon Touch - Trailer

Gra jest dostępna za darmo, ale by przyspieszyć rozwój wesołego miasteczka można dokupić dodatkowe karty. W grze istnieje ponad 100 huśtawek, dekoracji, restauracji, ścieżek, sklepików i innych elementów. Wszystko jest renderowane w trzech wymiarach i animowane w czasie rzeczywistym.

Swój park można pokazać znajomym, można też grać z innymi online podczas cyklicznych wydarzeń.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAtari
Liczba pobrań245
Data aktualizacji7 maj 2024
System operacyjnyAndroid 5.1 i nowsze
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
RollerCoaster Tycoon Touch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)