iOSGryStrategiczneRollerCoaster Tycoon Touch
RollerCoaster Tycoon Touch ikona

RollerCoaster Tycoon Touch3.34.13

RollerCoaster Tycoon Touch to wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Na ekranach dotykowych można budować szalony park rozrywki, widoczny w trzech wymiarach.

Park marzeń można budować z części, które znajdą się w pakietach kart. Są tu tory kolejki, dekoracje i wagoniki, sklepy, punkty gastronomiczne, ścieżki i tym podobne części. Kolejne zestawy kart można zdobywać wykonując zadania. Z czasem można rozbudowywać budynki, trzeba też zarządzać wypłatami dla pracowników i zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry.

Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów dotykowych. Drogi dla nowych kolejek można po prostu rysować palcem, równie łatwe jest stawianie nowych budynków. Znajduje się tu też edytor torów i konstruktor wagoników.

RollerCoaster Tycoon Touch - Trailer

Gra jest dostępna za darmo, ale by przyspieszyć rozwój wesołego miasteczka można dokupić dodatkowe karty. W grze istnieje ponad 100 elementów do wykorzystania. Wszystko jest renderowane w trzech wymiarach i animowane w czasie rzeczywistym.

Swój park można pokazać znajomym, można też grać z innymi online podczas cyklicznych wydarzeń i porównywać wyniki w Grach Google.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAtari
Liczba pobrań76
Data aktualizacji7 paź 2023
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
RollerCoaster Tycoon Touch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)