RollerCoaster Tycoon Touch ikona

RollerCoaster Tycoon Touch

Strona głównaiOSGryStrategiczneRollerCoaster Tycoon Touch

RollerCoaster Tycoon Touch to wersja gry RollerCoaster Tycoon na urządzenia mobilne. Na ekranach dotykowych można budować szalony park rozrywki, widoczny w trzech wymiarach.

Park marzeń można budować z części, które znajdą się w pakietach kart. Są tu tory kolejki, dekoracje i wagoniki, sklepy, punkty gastronomiczne, ścieżki i tym podobne części. Kolejne zestawy kart można zdobywać wykonując zadania. Z czasem można rozbudowywać budynki, trzeba też zarządzać wypłatami dla pracowników i zadowoleniem klientów, jak w innych częściach gry.

Sterowanie w grze zostało dobrze przemyślane pod kątem ekranów dotykowych. Drogi dla nowych kolejek można po prostu rysować palcem, równie łatwe jest stawianie nowych budynków. Znajduje się tu też edytor torów i konstruktor wagoników.

Gra jest dostępna za darmo, ale by przyspieszyć rozwój wesołego miasteczka można dokupić dodatkowe karty. W grze istnieje ponad 100 elementów do wykorzystania. Wszystko jest renderowane w trzech wymiarach i animowane w czasie rzeczywistym.

Swój park można pokazać znajomym, można też grać z innymi online podczas cyklicznych wydarzeń i porównywać wyniki w Grach Google.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
ProducentAtari
Liczba pobrań63
Data aktualizacji22 cze 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
RollerCoaster Tycoon Touch ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)