WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweRon's Renamer
Ron's Renamer ikona

Ron's Renamer2020.06.22.0827

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item

Ron's Renamer to zaskakująco zaawansowane narzędzie przeznaczone do masowej zmiany nazw plików i folderów, wykorzystujące w tym celu szereg dostępnych opcji i możliwości.

Na pierwszy rzut na okno aplikacji z pewnością nie należy do przesadnie przyjemnych, jako że duża ilość możliwości jest reprezentowana przez pewien bałagan w interfejsie, do którego trzeba przywyknąć. Po przyzwyczajeniu się, można zacząć doceniać rozmaite opcje aplikacji, które pozwalają na zmiany nazw w zasadzie dowolnej ilości plików korzystając z zestawów "rules", czyli zasad. Możemy do nazw dodawać tekst, liczby, datę, usuwać spacje, wykorzystywać metatagi (np. nazwy utworów lub dane ze zdjęć), odwracać tekst i nie tylko. Liczba możliwości i możliwych kombinacji jest naprawdę spora.

Dzięki górnej części okna programu, możemy nie tylko łatwo odnaleźć się w strukturze katalogów niczym w zwyczajnym Eksploratorze Windows, ale również podejrzeć podgląd nowych nazw plików, dzięki czemu upewnimy się, że osiągniemy pożądany efekt. Dodatkowym plusem Ron's Renamer jest możliwość cofnięcia wprowadzonych zmian, jeśli jednak uznamy, że nowe nazwy plików nam z jakiegoś powodu nie pasują.

Uwaga!

  • Wersja Lite aplikacji pozwala na zmianę nazw 75 plików i nie obsługuje wiersza poleceń oraz skrótów do konkretnych zasad.
  • Możliwa jest aktywacja wersji Pro, która posiada ograniczenie działania do 30 dni od aktywacji.
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentAaron Stewart
Liczba pobrań158
Data aktualizacji2 wrz 2021
Rozmiar pliku0.00 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaTestowa (trial)
Ron's Renamer ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)