iOSZakupySklepyRossmann
Rossmann ikona

Rossmann5.53.0

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Rossmann to oficjalna aplikacja znanej sieci drogerii, dzięki której będziemy mogli skorzystać z licznych promocji dostępnych wyłącznie dla członków Klubu Rossmann.

Za sprawą opisywanego programu możemy bezproblemowo znaleźć najbliższy oddział sieci sklepów Rossmann, ale jeśli nie chcemy go odwiedzać, możemy zrobić zakupy w sieci. Dodatkowo autorzy przygotowali możliwość zapoznania się z licznymi poradami i inspiracjami, a także informacjami na temat najnowszych produktów.

Rossmann będzie także wysyłał powiadomienia o aktualnych ofertach, więc nie przegapimy interesujących nas promocji, a dodatkowo będziemy mogli kupić wybrane produkty w niższych cenach. Skoro już o rabatach mowa, to warto dodać, że osoby będące w Klubie Rossmann mają 20-procentową zniżkę na wydruk zdjęć.

Należy również wspomnieć o inicjatywie Rossnę, w której sieć sklepów Rossmann wspiera rodziców spodziewających się dziecka lub mających już swoje pociechy. Każdy, kto posiada kartę Klubu Rossmann i weźmie udział w tej akcji będzie miał możliwość zwiększenia swojego obecnego rabatu o 10%.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentRossmann
Liczba pobrań19
Data aktualizacji27 paź 2023
Rozmiar pliku0.21 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
Rossmann ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)