Rozdajemy zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „W ciemność Star Trek 3D”!

Rozdajemy zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu „W ciemność Star Trek 3D”!

Redakcja
23.05.2013 12:32, aktualizacja: 23.05.2013 16:22

31 maja odbędzie się polska premiera filmu W ciemność Star Trek 3D. Dla miłośników kina science-fiction i jednocześnie naszych czytelników z Warszawy i Krakowa mamy w związku z tym miłą niespodziankę: rozdajemy dwuosobowe zaproszenia na przedpremierowy pokaz filmu!

Pokazy odbędą się już w najbliższy wtorek, 28 maja, w Multikinie przy al. Komisji Edukacji Narodowej 60 w Warszawie oraz w Cinema City Zakopianka przy ul. Zakopiańskiej 62 w Krakowie. Oba seanse rozpoczną się o godzinie 20:15. Jak zdobyć specjalne zaproszenie z naszego portalu? To bardzo proste. Do rozdania mamy 30 dwuosobowych zaproszeń do kina w Warszawie i 20 dwuosobowych zaproszeń do kina w Krakowie. Rozlosujemy je spośród wszystkich zalogowanych czytelników, którzy zgłoszą się w komentarzach do tego newsa do końca dzisiejszego dnia (czyli do godziny 23:59) i wyrażą chęć uczestnictwa zaznaczając, jakie miasto ich interesuje. Warunkiem udziału w losowaniu jest posiadanie na swoim koncie przynajmniej jednego komentarza w naszym portalu napisanego przed rozpoczęciem akcji.

W CIEMNOŚĆ. STAR TREK - zwiastun - Polska

To jednak nie koniec niespodzianek! :-) Dla wszystkich, nie tylko mieszkańców Warszawy i Krakowa, mamy w zanadrzu coś jeszcze: gadżety Star Trek, a wśród nich miniaturową klawiaturę i głośniki Bluetooth, joystick do iPhone'a, zestawy do przygotowywania kostek lodu oraz wyjątkowy multimedialny fotel, jakim nie pogardzi żaden wytrawny gracz ;-) Wszystkie upominki naturalnie zawierają motywy z filmu. Rozlosujemy je spośród wszystkich zalogowanych komentujących z kontem założonym przed rozpoczęciem akcji: tych którym nie dopisze szczęście w pierwszym losowaniu lub którzy zgłoszą się z innych miast niż Warszawa i Kraków.

Rozstrzygnięcie konkursu już jutro na łamach naszego serwisu — w międzyczasie upewnijcie się, że posiadacie aktualny adres e-mailowy w swoim profilu, bo ze zwycięzcami będziemy kontaktować się bezpośrednio w celu uzgodnienia szczegółów przekazania zaproszeń i nagród.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (262)