Rozszerzenia Chrome teraz także w trybie Incognito

Rozszerzenia Chrome teraz także w trybie Incognito

Wojciech Cybulski
26.06.2010 19:20, aktualizacja: 27.06.2010 21:30

Najnowsza stabilna wersja przeglądarki internetowej Chrome została rozbudowana o obsługę rozszerzeń w trybie Incognito - poinformował Google we wpisie na oficjalnym blogu projektu Chromium.

Tryb Incognito towarzyszył przeglądarce Chrome niemal od samego początku, zapewniając użytkownikom możliwość surfowania przy zwiększonym poziomie prywatności. By nie narazić użytkownika na nieautoryzowane wycieki informacji, przy pracy w trybie Incognito tracił on dostęp do rozszerzeń, co często było dość irytującym utrudnieniem. Poczynając od najnowszego stabilnego wydania, przeglądarka Chrome posiada już obsługę zainstalowanych rozszerzeń w trybie Incognito. Od teraz to użytkownik decyduje, które z zainstalowanych w Chrome rozszerzeń mają mieć dostęp do trybu Incognito. By zezwolić wybranym dodatkom na działanie w trybie prywatnego przeglądania, należy z menu wybrać Narzędzia -> Rozszerzenia i zaznaczyć odpowiednią opcję przy wybranych dodatkach. Trzeba przy tym pamiętać, że część rozszerzeń może zapisywać wybrane informacje o przeglądanych treściach, pozbawiając surfowanie w trybie Incognito większego sensu. Należy więc z rozwagą przydzielać wybranym dodatkom pozwolenie na działanie w trybie Incognito.

Najnowsze, stabilne wydanie przeglądarki Chrome można pobrać z naszego vortalu w wersjach dla Windows, Linux i Mac OS X.

Programy

Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (16)