Rozwój Nylas Mail porzucony? Producent skupi się na rozwoju API

Rozwój Nylas Mail porzucony? Producent skupi się na rozwoju API22.06.2017 16:16
Rozwój Nylas Mail porzucony? Producent skupi się na rozwoju API

W kwietniu użytkownicy klienta poczty Nylas mieli nie lada powody do zadowolenia. Program powrócił na Windowsa i Linuksa we wnoszącej liczne nowości i usprawnienia wersji 2.0. Po nieco ponad dwóch miesiącach wygląda na to, że decyzja okazała się chybiona.

350201462648956865

Wiele wskazuje na to, że rozwój klienta Nylas Mail został porzucony. Przedłużający się brak nowych wersji skłonił do zapytania o losy programu jednego z użytkowników na łamach forum na GitHubie. W odpowiedzi otrzymał on fragment komunikatu, w którym producent informuje, że nie będzie już świadczył pomocy technicznej dla użytkowników programu.

Niestety nie będziemy już świadczyć pomocy dla Nylas Mail lub N1. Jako firma, Nylas jest skupione na naszych API, by wspierać innych deweloperów w budowaniu poczty, kalendarzy i możliwości synchronizacji w ich własnych aplikacjach.

Nie mamy zatem do czynienia z potwierdzeniem informacji, że Nylas nie otrzyma więcej aktualizacji. Wiadomo natomiast, że program nie zostanie wyłączony i będzie można z niego korzystać nadal, zarówno na darmowych kontach, jak i komercyjnych.

350201462649219009

Oczywiście pozostaje pytanie o to, jak długo taki stan rzeczy się utrzyma. Rozwój programu przebiegał dotychczas sprawnie, a użytkownicy doceniali możliwość rozbudowy podstawowych możliwości z wykorzystaniem rozszerzeń. Nylas Mail można pobrać z naszej bazy w wersji na macOS-a i Windowsa.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (6)