r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nylas Mail 2.0.15

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nylas Mail (dawniej N1) to klient poczty kierowany do handlowców, PR-owców i marketingowców. Dzięki wygodnym sposobom na prowadzenie korespondencji i rozsyłanie materiałów promocyjnych program pozwala zrobić spore oszczędności czasowe i finansowe.

Galeria programu

Program został przygotowany do pracy z dużymi skrzynkami i prowadzenia masowej korespondencji. Dla najpopularniejszych usług pocztowych ma gotowe konfiguracje i może pracować z kilkoma kontami.

Do wyboru mamy widoki jedno- i dwupanelowe, a także szablony, dzięki którym N1 może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail. Podstawową przewagą nad innymi klientami poczty jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii. Ponadto program automatycznie znajduje profile kontaktów w serwisach społecznościowych.

W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Nylas Mail można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nylas Mail Basic – szybki i ładny klient poczty dostępny teraz także za darmo

43
OPROGRAMOWANIE 17.01.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

O kliencie poczty Nylas głośno zrobiło się jeszcze pod koniec roku 2015. Minimalistyczny interfejs, łatwość obsługi, a także mnogość funkcji zapewniana przez rozszerzenia, zdecydowanie może przypadać do gustu. Korzystać z programu można dziś także za darmo, choć tylko na macOS-ie Nie oznacza to jednak, że twórcy programu zdecydowali się na całkowite zrezygnowanie ze spieniężania zainteresowania efektami swojej pracy. W opublikowanym właśnie komunikacie informują jednak o premierze Nylas Basic, czyli darmowej wersji klienta. Dotąd korzystanie z niego bezpłatnie możliwe było tylko w okresie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.