r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nylas Mail 2.0.32

Strona główna Mac Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nylas Mail (dawniej N1) to klient poczty kierowany do handlowców, PR-owców i marketingowców. Dzięki wygodnym sposobom na prowadzenie korespondencji i rozsyłanie materiałów promocyjnych program pozwala zrobić spore oszczędności czasowe i finansowe.

Program został przygotowany do pracy z dużymi skrzynkami i prowadzenia masowej korespondencji. Dla najpopularniejszych usług pocztowych ma gotowe konfiguracje i może pracować z kilkoma kontami.

Do wyboru mamy widoki jedno- i dwupanelowe, a także szablony, dzięki którym N1 może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail. Podstawową przewagą nad innymi klientami poczty jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii. Ponadto program automatycznie znajduje profile kontaktów w serwisach społecznościowych.

W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Nylas Mail można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rozwój Nylas Mail porzucony? Producent skupi się na rozwoju API

6
22.06.2017  •  Maciej Olanicki

W kwietniu użytkownicy klienta poczty Nylas mieli nie lada powody do zadowolenia. Program powrócił na Windowsa i Linuksa we wnoszącej liczne nowości i usprawnienia wersji 2.0. Po nieco ponad dwóch miesiącach wygląda na to, że decyzja okazała się chybiona. Wiele wskazuje na to, że rozwój klienta Nylas Mail został porzucony. Przedłużający się brak nowych wersji skłonił do zapytania o losy programu jednego z użytkowników na łamach forum na GitHubie. W odpowiedzi otrzymał on fragment komunikatu, w którym producent informuje, że nie będzie już świadczył pomocy technicznej dla użytkowników…

Nylas Mail Basic – szybki i ładny klient poczty dostępny teraz także za darmo

43
17.01.2017  •  Maciej Olanicki

O kliencie poczty Nylas głośno zrobiło się jeszcze pod koniec roku 2015. Minimalistyczny interfejs, łatwość obsługi, a także mnogość funkcji zapewniana przez rozszerzenia, zdecydowanie może przypadać do gustu. Korzystać z programu można dziś także za darmo, choć tylko na macOS-ie Nie oznacza to jednak, że twórcy programu zdecydowali się na całkowite zrezygnowanie ze spieniężania zainteresowania efektami swojej pracy. W opublikowanym właśnie komunikacie informują jednak o premierze Nylas Basic, czyli darmowej wersji klienta. Dotąd korzystanie z niego bezpłatnie możliwe było tylko w okresie…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Nikt nie napisał jeszcze komentarza, możesz być pierwszy!
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.