Nylas Mail Nylas Mail 2.0.32

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Nylas Mail to klient poczty przygotowany dla osób wysyłających masowe e-maile i komunikujące się z wieloma osobami w podobny sposób. Powstał z myślą o handlu elektronicznym i pozwala zaoszczędzić sporo czasu i funduszy.

Klient może pracować z kilkoma kontami IMAP/SMTP. Dla najpopularniejszych ma gotowe konfiguracje. W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Do wyboru mamy różne widoki i szablony, dzięki którym Nylas Mail może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail, co ułatwia przesiadkę. Podstawową przewagą nad innymi programami jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii.

Nylas Mail można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

Korzystanie z Nylas Mail wymaga założenia konta w chmurze producenta.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!