r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Nylas Mail 2.0.32

Strona główna Windows Internet i komunikacja Klienty poczty e-mail
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Nylas Mail to klient poczty przygotowany dla osób wysyłających masowe e-maile i komunikujące się z wieloma osobami w podobny sposób. Powstał z myślą o handlu elektronicznym i pozwala zaoszczędzić sporo czasu i funduszy.

Galeria programu

Klient może pracować z kilkoma kontami IMAP/SMTP. Dla najpopularniejszych ma gotowe konfiguracje. W edytorze znalazła się możliwość tworzenia wiadomości masowych, których adresatów można importować z plików CSV.

Do wyboru mamy różne widoki i szablony, dzięki którym Nylas Mail może wyglądać jak Outlook, Gmail albo Apple Mail, co ułatwia przesiadkę. Podstawową przewagą nad innymi programami jest możliwość śledzenia otwarcia wiadomości i kliknięć w zamieszczone w nich odnośniki. Program może zbierać statystyki, co pozwala na lepsze oszacowanie skuteczności kampanii.

Nylas Mail można rozszerzać wtyczkami, których na razie jest niewiele, ale z czasem powinny się pojawiać. Można między innymi korzystać ze składni Markdown, planować spotkania, szyfrować wiadomości czy wykrywać phishing.

Korzystanie z Nylas Mail wymaga założenia konta w chmurze producenta.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Rozwój Nylas Mail porzucony? Producent skupi się na rozwoju API

6
OPROGRAMOWANIE 22.06.2017 | Maciej Olanicki

W kwietniu użytkownicy klienta poczty Nylas mieli nie lada powody do zadowolenia. Program powrócił na Windowsa i Linuksa we wnoszącej liczne nowości i usprawnienia wersji 2.0. Po nieco ponad dwóch miesiącach wygląda na to, że decyzja okazała się chybiona. Wiele wskazuje na to, że rozwój klienta Nylas Mail został porzucony. Przedłużający się brak nowych wersji skłonił do zapytania o losy programu jednego z użytkowników na łamach forum na GitHubie. W odpowiedzi otrzymał on fragment komunikatu, w którym producent informuje, że nie będzie już świadczył pomocy technicznej dla użytkowników…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
Wszechstronny   5 #1 19.04.2017 20:00

"Korzystanie z Nylas Mail wymaga założenia konta w chmurze producenta. "

I to mi się nie podoba.

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.