Runtastic Road Bike PRO za darmo. Idzie wiosna, pora odkurzyć rower

Runtastic Road Bike PRO za darmo. Idzie wiosna, pora odkurzyć rower
23.03.2018 14:30
Runtastic Road Bike PRO za darmo. Idzie wiosna, pora odkurzyć rower

Jeśli w tym roku znów zamierzacie „robić rzeźbę” na lato, najwyższa pora zacząć przygotowania. Rowerzystów zainteresuje zapewne możliwość zgarnięcia za darmo aplikacji Runtastic Road Bike PRO dla Androida – to bardzo dobry „licznik rowerowy” z możliwością analizy przejechanych tras, udostępniania położenia znajomych, mapami i kolekcją tras tworzonych przez społeczność.

Nie dajcie się wprowadzić w błąd nazwie – Runtastic Road Bike PRO to aplikacja nie tylko dla rowerzystów szosowych i można w niej zapisywać dowolne trasy, a także dodawać ręcznie treningi innego typu. Licznik rowerowy pozwala zapisywać pokonaną trasę na podstawie wskazań GPS (także offline). W międzyczasie mierzony będzie przejechany dystans, czas poruszania się, prędkość, spalone kalorie, podwyższenia i tym podobne parametry trasy, a w kluczowych momentach dostaniemy komunikat od wirtualnego trenera głosowego.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Jeśli korzystamy z monitora pracy serca, czujników kadencji i prędkości albo smartopaski, dane z nich także będą uwzględnione w pomiarach. Aplikacja automatycznie wykrywa przerwę i może wtedy wstrzymać nagrywanie. Ponadto podczas wycieczek w większym gronie, ale niekoniecznie tą samą trasą, można udostępniać swoje położenie znajomym.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]
  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Aplikacja Runtastic Road Bike Pro to także zestaw map rowerowych i tras. Można w niej korzystać z Google Maps, Open Street i Open Cycle, dostępne są też mapy offline. Na stronie Runtastic i w aplikacji znajdziemy różne trasy, przygotowane przez społeczność. Posiadając aplikację możemy też zapisywać własne trasy. Nie zabrakło pogodynki i sterowania odtwarzaniem muzyki, to jednak drobiazgi. Siła aplikacji leży w możliwościach analizy przejechanych tras. Każdą można zobaczyć na mapie z kolorowymi oznaczeniami zmiany prędkości, podjazdów i zjazdów. Wszystkie dane są dostępne także w osobistym dzienniku Runtastic.com po synchronizacji.

Aplikacja kosztuje zwykle niecałe 20 zł, ale przez najbliższe 5 dni można ją mieć całkiem za darmo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)