Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2010

Ruszyła otwarta rejestracja na HotZlot 2010

Redakcja
16.06.2010 00:01, aktualizacja: 25.06.2010 19:13

Zgodnie z zapowiedziami, uruchomiliśmy otwartą rejestrację na HotZlot 2010 czyli czwarte spotkanie czytelników vortalu dobreprogramy, TechIT i Gamikaze. Chęć udziału może zgłaszać każdy kto posiada konto na jednym z naszych portali. O uzyskaniu miejsca zdecyduje losowanie 23 czerwca. Zachęcamy do rejestracji!

Przypomnijmy, że tegoroczny HotZlot odbędzie się w dniach 9-11lipca. W tym roku gościć nas będzie Zamek na Skale położony w sercu Kotliny Kłodzkiej, w pobliżu Lądka Zdroju. Miejsce to od razu oczarowało nas przepięknie odrestaurowanymi wnętrzami, sympatyczną obsługą, wspaniałym parkiem, szumem górskiej rzeki... - słowem niesamowitym klimatem. Na każdym kroku czuje się tu oddech sięgającej XVI wieku historii, mimo że obecnie w Zamku mieści się 4-gwiazdkowy, doskonale wyposażony hotel. Został on w całości zarezerwowany na potrzeby HotZlotu - planujemy udział około 160 osób.

Tak jak w ubiegłych latach, trzydniowa agenda Zlotu od świtu do późnej nocy wypełniona zostanie mnóstwem atrakcji, sesjami technicznymi i bogatym programem integracyjnym :) Planujemy kafejkę internetową, rozgrywki w gry, wystawy ciekawego sprzętu, nie zabraknie również konkursów z atrakcyjnymi nagrodami. Część HotZlotu przeznaczona zostanie na interesujące sesje techniczne, które poprowadzą zarówno nasi redaktorzy, jak i osoby reprezentujące zaproszonych partnerów - producentów oprogramowania i sprzętu komputerowego. W akcji będzie można zobaczyć m.in. Patryka Góralowskiego z Microsoftu, który dał się poznać nie tylko jako doskonały prelegent ale także sympatyczny uczestnik wieczornych dyskusji ;) Jesteśmy przekonani, że w programie każdy znajdzie coś interesującego dla siebie. Nie możemy jeszcze podać konkretnych tytułów wszystkich sesji - agenda zostanie jednak niebawem o nie uzupełniona. Integracyjny charakter imprezy zwieńczy spotkanie przy grillu i piwie w sobotni wieczór.

Tradycyjnie już, spotkanie to będzie dla Was praktycznie bezpłatne ;) Dzięki wsparciu zaproszonych partnerów będziemy w stanie pokryć całość kosztów uczestnictwa - noclegi, pełne wyżywienie, napoje, upominki, autokar dla niezmotoryzowanych (z i do Wrocławia) oraz wiele, wiele innych związanych z organizacją imprezy. Pobierać będziemy jedynie symboliczną opłatę w wysokości 50 zł dla rezerwacji miejsca i potwierdzenia faktycznej chęci uczestnictwa (opłata będzie pobierana dopiero po potwierdzeniu uzyskania miejsca). Chętni będą mogli ponadto skorzystać z programu rozszerzonego i za niewielką opłatą przedłużyć pobyt o jeden dzień (do poniedziałku 12 lipca).

W związku z olbrzymim zainteresowaniem udziałem w imprezie, które już w ubiegłym roku objawiło się wyczerpaniem puli wolnych miejsc w rekordowym czasie (niespełna 2 minuty ;), od tej edycji dokonaliśmy zmian w procedurze rejestracyjnej. W ramach rozpoczętej właśnie otwartej rejestracji, w dalszym ciągu chęć udziału zgłaszać może każdy kto posiada konto na dobrychprogramach, TechIT lub Gamikaze. Dla wyrównania szans, miejsca w otwartej rejestracji nie będą jednak - jak dotąd - rozdysponowywane na zasadzie "kto pierwszy ten lepszy", ale poprzez losowanie. Rejestracja potrwa do 22 czerwca, losowanie planujemy na 23 czerwca.

Głównymi partnerami tegorocznego HotZlotu są: Intel, Microsoft i Vobis. Oficjalnymi partnerami Zlotusą także: Belkin, Fujifilm, Kingston, Opera Software, Sony Creative Software, Symantec, Telekomunikacja Polska oraz Vyatta. Ponadto, jako partnerzy dodatkowi w Zlot zaangażowali się: ACSUG, Gigabyte, Grandstream, IQ Publishing, IVO Software, PLIX i Wacom. Wszystkim partnerom gorącodziękujemy za włączenie się w tą imprezę.

Więcej informacji na temat tegorocznej edycji można znaleźć pod adresem HotZlot.pl. Zachęcamy też do obejrzenia fotorelacji i wideorelacji z poprzedniego Zlotu, a także do pobrania hotzlotowych tapet na pulpit swojego komputera.

Zachęcamy do rejestracji - tam po prostu trzeba być!

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (60)