Ruszyła wyprzedaż gier w Sklepie Microsoftu. Dostępne obniżki na ponad 600 tytułów

Ruszyła wyprzedaż gier w Sklepie Microsoftu. Dostępne obniżki na ponad 600 tytułów

Ruszyła wyprzedaż gier w Sklepie Microsoftu. Dostępne obniżki na ponad 600 tytułów
Kamil Zarzycki
19.07.2018 15:34

W Sklepie Microsoftu ruszyła dziś wyprzedaż gier na konsole Xbox One, Xbox 360 oraz komputery PC. W ramach Xbox Ultimate Game Sale można znaleźć naprawdę sporo ciekawych tytułów. Lista gier jest olbrzymia, ponieważ znajduje się na niej łącznie ponad 680 pozycji (w tym 566 to gry konsolowe). Warto wspomnieć, że niektóre gry zostały przecenione nawet o 65 procent. Członkowie Xbox Live Gold otrzymują dodatkowo 10% zniżki.

Obraz

W promocji z najciekawszych oraz najnowszych gier znajdziemy między innymi takie tytuły jak:FIFA 18 – 95,37 złFar Cry 5 – 209,99 złAssasins’s Creed: Origins – 196,99 złBioShock: The Collection – 95,60 złDiablo III: Eternal Collection – 100 złFallout 4 – 77,99 złForza Motorsport 7 – 124,99 zł

Dodatkowo Microsoft poinformował o konkursie trwającym podczas promocji. Wystarczy opublikować zdjęcie na Twitterze lub Instagramie, gdzie przebrani jesteśmy za postać ze swojej ulubionej gry. Do wygrania jest wejściówka VIP wraz z opłaconymi kosztami przelotu oraz pobytu na targach gier PAX West w Seattle dla zwycięzcy i osoby towarzyszącej. Niestety – konkurs dostępny jest wyłącznie dla pełnoletnich obywateli Stanów Zjednoczonych.

Obraz

W przeciwieństwie do promocji przygotowanej przez Sony, PlayStation Hits, której jak dotąd nie ograniczono czasowo, wyprzedaż na stronie Microsoftu ma potrwać tylko do końca lipca. Mimo, że liczba przecenionych gier na PS4 ma się z czasem powiększać, można powiedzieć, że japońska firma mogła już teraz postarać się nieco bardziej.

Wartym zaznaczenia jest, że przecenione gry zostały podzielone na dwie sekcje. Pełna lista gier dostępnych na konsole dostępna jest tutaj, natomiast na PC – tutaj.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (38)