Safari ikona

Safari5.1.7

WindowsArchiwumProgramy archiwalneSafari
zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Safari to przeglądarka internetowa firmy Apple pierwotnie przygotowana dla platformy Mac OS X.

Wśród nowości wprowadzonych wraz z Safari 5 Apple na pierwszym miejscu stawia Safari Reader - czytnik artykułów, który wyodrębnia informacje ze strony i prezentuje je w czytelnej postaci, bez dodatkowych elementów interfejsu strony. Istotne jest również wprowadzenie obsługi rozszerzeń, które domyślnie będą pracować w tzw. trybie piaskownicy (izolowanym od systemu), będą także wymagać podpisu cyfrowego Apple. Tworzenie rozszerzeń ma z kolei ułatwić nowy Extension Builder. Apple chwali też nową przeglądarkę pod kątem szybkości przetwarzania JavaScriptu – Safari 5 ma być o 30% szybsze w stosunku do poprzedniej wersji i aż dwa razy szybsze od Firefoksa 3.6.

Najnowsza wersja przeglądarki Apple oferuje także wybór Google lub Bing jako domyślnej wyszukiwarki oraz zawiera nowe narzędzia deweloperskie z poszerzoną obsługą HTML5.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
3.4182 oceny
Twoja ocena
ProducentApple, Inc.
Liczba pobrań460 838
Data aktualizacji10 maj 2012
Rozmiar pliku37.59 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna
Safari ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (1)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (325)