Samsung Galaxy Fold jednak nie pojawi się w lipcu. Opóźnienie będzie większe

Samsung Galaxy Fold jednak nie pojawi się w lipcu. Opóźnienie będzie większe

Prace nad Samsungiem Galaxy Fold wciąż trwają (Getty Images)
Prace nad Samsungiem Galaxy Fold wciąż trwają (Getty Images)
Oskar Ziomek
15.06.2019 13:40

Złe wieści dla czekających na premierę składanego Samsunga Galaxy Fold, która została opóźniona z powodu problematycznego wyświetlacza. Jak wynika z najnowszych doniesień, smartfon najprawdopodobniej jednak nie pojawi się na rynku w lipcu.

Wcześniej sugerowano, że urządzenie w przyszłym miesiącu trafi do sklepów, zaś jeszcze w czerwcu zostanie zorganizowana konferencja prasowa, na której będzie to potwierdzone, a smartfon udostępniony mediom. Do tego czasu Samsung miał poprawić wadliwą konstrukcję urządzenia.

Serwis Korea Herald cytuje tymczasem wypowiedź jednego z przedstawicieli Samsunga: - Gdybyśmy mieli w tym miesiącu organizować takie wydarzenie, prawdopodobnie już byśmy coś w tym kierunku robili. Od czasu kwietniowego opóźnienia [Galaxy Fold] nic się nie zmieniło.

Równocześnie w sieci ponownie pojawiają się przypuszczenia, że Galaxy Fold trafi na rynek najszybciej w ostatnim kwartale roku. Zakładając, że wznowienie sprzedaży w lipcu rzeczywiście nie jest możliwe, należy jeszcze pamiętać o planowanej na sierpień premierze Samsunga Galaxy Note 10. W drugiej części wakacji to właśnie to urządzenie ma przykuć jak największą uwagę kupujących.

Galaxy Fold i psujący się ekran

Przypomnijmy, że składany smartfon Samsunga miał być już dawno dostępny na rynku. Wcześniej rozpoczęto nawet przedsprzedaż, ale urządzenie okazało się mieć wadę. Pierwsze egzemplarze, które trafiły do testerów, popsuły się w ciągu pierwszych dni użytkowania.

Problematyczny okazał się wyświetlacz – niewielkie zanieczyszczenia mogły się dostać "pod ekran" i spowodować jego uszkodzenie, choć nie był to jedyny problem. Więcej możecie przeczytać w odrębnej publikacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)