Samsung Galaxy Fold. Składany smartfon wyprzedał się w 15 minut

Samsung Galaxy Fold. Składany smartfon wyprzedał się w 15 minut

Samsung Galaxy Fold wyprzedał się w 15 minut
Samsung Galaxy Fold wyprzedał się w 15 minut
07.09.2019 14:28

Samsung Galaxy Fold to pierwszy rozkładany smartfon tego producenta, który pojawił się na rynku. Samsung poinformował, że jego pierwsza partia dostępna w Korei Południowej, została błyskawicznie wyprzedana.

Nie ujawniono liczby sprzedanych telefonów, ale źródła branżowe szacują, że pierwsza pula przedsprzedaży mogła wynosić około 1000. Trzeba jednak podkreślić, że liczba ta uwzględnia wyłącznie telefony sprzedane przez SK Telecom, bez tych kupionych bezpośrednio od Samsunga.

Samsung Galaxy Fold – druga tura preorderu

Według SK Telecom rezerwacja telefonów zakończyła się w czwartek, zaledwie 15 minut po jej starcie. Większość nabywców była w wieku 20-30 lat. 90% z nich to byli mężczyźni. Druga tura sprzedaży rozpocznie się oficjalnie 18 września, a dostawa wystartuje 26 września.

Samsung Galaxy Fold – IFA 2019

Samsung Galaxy Fold zebrał bardzo pozytywne recenzje od dziennikarzy branżowych. Głównie doceniono funkcjonalność rozkładanego ekranu - w Samsungu nie jest to tylko cecha wyróżniająca telefon "z tłumu", ale pełnoprawna przemiana, która ma zrewolucjonizować korzystanie ze smartfonów.

Jednak równie mocno zwala z nóg cena - za nowy produkt koreańskiego giganta przyjdzie nam zapłacić aż 2000 euro.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (48)