Samsung Galaxy Note 10 może nie mieć złącza minijack

Premiera Samsunga Note 10 coraz bliżej (Getty Images)
Premiera Samsunga Note 10 coraz bliżej (Getty Images)
Oskar Ziomek

06.06.2019 17:43

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung Galaxy Note 10 zostanie zaprezentowany najprawdopodobniej jeszcze podczas tegorocznych wakacji. Nic więc dziwnego, że do sieci zaczynają trafiać materiały z nieoficjalnych źródeł, w tym rendery stanowiące podsumowanie wszystkich dotychczasowych przecieków.

Jednym z nich jest świeży film, na którym przedstawiono symulację, jak nowy Galaxy Note 10 mógłby wyglądać. Jeśli przypuszczenia okażą się trafne, serię Galaxy Note czeka spora zmiana i nie chodzi tu tylko o rezygnację z "poziomego" układu soczewek głównego modułu aparatu na rzecz "pionowego".

Samsung Galaxy Note 10: 360 degree renders [EXCLUSIVE]

Note 10 na renderze wyposażony jest w ekran z otworem na przednią kamerę, a także pozbawiony złącza minijack. To prawdopodobny scenariusz – o planach porzucenia przez Samsunga klasycznego gniazda słuchawkowego było głośno już w październiku ubiegłego roku, a pierwszy model bez minijacka trafił na rynek niewiele później.

Zaskoczeniem może być jednak pojedyncza przednia kamera. Takie podejście sugeruje, że wzorem serii Galaxy S10, dopiero topowy model (który może zostać nazwany Note 10 Pro) zostanie wyposażony w dwa obiektywy przedniego aparatu.

Wówczas wycięcie najprawdopodobniej znajdzie się w rogu wyświetlacza, podobnie jak ma to miejsce w Samsungu S10+. Jeśli render okaże się trafny, tańszy Galaxy Note 10 będzie więc oferować nie tylko mniejszy wyświetlacz (o przekątnej 6,3 cala), ale i pojedynczy aparat, a co za tym idzie – najpewniej nieco gorsze możliwości przedniej kamerki.

Należy podkreślić, że opisywany render to tylko pomysł bazujący na dotychczasowych doniesieniach. Znakomita większość z nich nie pochodzi z zaufanych źródeł, więc może nie mieć wiele związku z rzeczywistością. Z drugiej jednak strony, tego typu wizualizacje często okazują się trafne, szczególnie jeśli powstają tylko na kilka miesięcy przed premierą danego urządzenia. Możliwe więc, że Samsung Galaxy Note 10 będzie przynajmniej podobny do przedstawianego modelu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (30)