Samsung Galaxy Note 7 dostępny tylko z zakrzywionym ekranem

Samsung Galaxy Note 7 dostępny tylko z zakrzywionym ekranem

Samsung Galaxy Note 7 dostępny tylko z zakrzywionym ekranem
22.06.2016 16:27, aktualizacja: 23.06.2016 12:01

Topowe smartfony Samsunga to świetne urządzenia, dobrze wykonane i wydajne, ale podobne do konkurencji. Nie można tego powiedzieć o ich odmianach z przydomkiem Edge. Te modele posiadają zakrzywiony ekran. Koreańczycy chcą z tego uczynić standard: Galaxy Note 7 miałby pojawić się wyłącznie w wersji Edge.

Samsung Galaxy Note 4, Galaxy S6 oraz S7 dostępne są w dwóch wersjach – klasycznej i drugiej, wyposażonej w zakrzywiony, zachodzący na boczne krawędzie ekran. Dodatkowa przestrzeń wyświetlacza nie jest marnowana, wyświetlane są na niej informacje czy także możemy umieścić skróty do aplikacji. Dodatkowo edycje Edge są przez wiele osób uważana za atrakcyjniejsze.

Pozytywnie opinie o edycjach Edge prawdopodobnie zachęciły Samsunga do wypuszczenia Note 7 tylko w wersji z zakrzywionym ekranem. Takich informacji dostarcza nam The Korea Herald. Przypominamy, że pierwsze przecieki mówiły o dwóch edycjach Galaxy Note 7. Skupienie się wyłącznie na jednej wersji, może zaowocować bardziej dopracowanym wykorzystaniem zakrzywionych powierzchni. Liczymy, że południowokoreański producent faktycznie odda nam więcej funkcji.

Obraz

Według niepotwierdzonych danych, w Note 7 znajdzie się 5,8-calowy ekran Quad HD, Snapdragon 823 lub autorski procesor Samsunga, a także nawet 6 GB RAM. Główna kamera 12 MP prawdopodobnie zostanie zapożyczona z Galaxy S7, co jest dobrą decyzją, robi ona bowiem jednej z najlepszych zdjęć wśród smartfonów. Oczywiście nie zabraknie charakterystycznego dla serii Note rysika.

Pierwszy smartfonem z serii Edge był Note 4. To on zapoczątkował w ofercie Samsunga modele z zakrzywionym wyświetlaczem. Jeśli faktycznie Note 7 pojawi się wyłącznie w edycji Edge, to możliwe, że następca Galaxy S7 również będzie dostępny tylko z zakrzywionym ekranem.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (54)