Samsung Galaxy Note 7 z jeszcze lepszym rysikiem S Pen

Samsung Galaxy Note 7 z jeszcze lepszym rysikiem S Pen

Samsung Galaxy Note 7 z jeszcze lepszym rysikiem S Pen
06.07.2016 12:49

Poznaliśmy już całkiem sporo szczegółów dotyczących Samsunga Galaxy Note 7. Prawdopodobnie wiemy co znajdzie się w jego wnętrzu, a także jak będzie on wyglądał. Do tych informacji możemy dołączyć kolejne, tym razem o rysiku S Pen.

Wszystko wskazuje, że na premierze nie dowiemy się nic nowego, Samsung ma spore problemy z utrzymaniem danych w tajemnicy. Oczywiście możemy się mylić i Koreańczycy jednak zaprezentują nową funkcję, o której nie słyszeliśmy w przeciekach. Ostatnio dowiedzieliśmy się, że Galaxy Note 7 pojawi się wyłącznie w wersji z zakrzywionym ekranem, co może zapowiadać, że tak samo będzie w przypadku Galaxy S8.

Nowy przeciek dotyczy rysika S Pen, a za dostarczenie odpowiada iGyaan.in, który podobno zdobył wewnętrzną notatkę Samsunga. Nowy rysik ma otrzymać poprawioną łączność Bluetooth LE, co ma przełożyć się na jeszcze większą dokładność, a także dłuższy czas korzystania z S Pen. [img=note7rumor]Dodatkowe opcje zobaczyć mamy podczas korzystania z menu Air Command. Ma pojawić się słownik, jak nazwa wskazuje, prawdopodobnie będzie służył do tłumaczenia słów z jednego języka na drugi. Druga opcja ma być związana z tłumaczeniem mowy na tekst, co może przyspieszyć wprowadzanie długich zdań. Mówi się również o przeprojektowaniu wyglądu rysika, zmiany miałyby dotyczyć głównie fizycznego przycisku. Na koniec mamy jeszcze dwie informacje od iGyaan. Podobno z wykorzystaniem skanera tęczówki będziemy mogli zablokować dostęp do wybranych aplikacji i plików. Natomiast sercem Note 7 ma być Snapdragon 823, choć spodziewać możemy się też wersji z Exynosem, autorskim procesorem Samsunga.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)