Samsung Galaxy O, czyli podziału smartfonów na serie ciąg dalszy

Samsung Galaxy O, czyli podziału smartfonów na serie ciąg dalszy

18.08.2015 16:04, aktual.: 18.08.2015 18:32

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung dzieli swoje smartfony na serie, których nazwy stanowią litery alfabetu. Mamy już serię Galaxy S, Galaxy A czy Galaxy E. Do nich, już niebawem, ma dołączyć kolejna – Galaxy O, a wraz z nią dwa nowe smartfony.

W ofercie Samsunga znajdziemy naprawdę sporo smartfonów. Nawet gadżeciarze, którzy śledzą każdą nowość od południowokoreańskiej firmy gubią się we wszystkich modelach. Jest ich za dużo, a dodatkowo do niedawna brakowało porządnego uporządkowania. Zauważył to nawet Samsung i wprowadził kilka nowych, głównych serii – Galaxy A, Galaxy E, a także Galaxy J. Natomiast na rynku od dłuższego czasu dostępne są jeszcze dwie, prawdopodobnie najpopularniejsze serie – Galaxy S i Galaxy Note.

Obraz

Według najnowszych, nieoficjalnych wiadomości, Koreańczycy pracują nad dwoma nowymi smartfonami. Pierwszy model będzie oznaczony jako SM-G550, a drugi jako SMG600. Nie znamy ich specyfikacji, praktycznie nie wiemy o nich nic. Mogłoby się wydawać, że kolejne modele, które nie wniosą nic nowego. Jednak w ich przypadku uwagę zwraca seria do której będą należeć. Mają one rozpocząć serię Galaxy O. W założeniach Samsunga ma ona wyróżniać się na tle innych serii, a modele do niej należące zostaną skierowane do wybranego grona odbiorców. Brzmi to naprawdę nieźle, ale jak będzie w praktyce, to przekonamy się wraz z poznaniem dokładniejszych informacji.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)