Samsung Galaxy O, czyli podziału smartfonów na serie ciąg dalszy

Strona głównaSamsung Galaxy O, czyli podziału smartfonów na serie ciąg dalszy
18.08.2015 16:04
Samsung Galaxy O, czyli podziału smartfonów na serie ciąg dalszy

Samsung dzieli swoje smartfony na serie, których nazwy stanowią litery alfabetu. Mamy już serię Galaxy S, Galaxy A czy Galaxy E. Do nich, już niebawem, ma dołączyć kolejna – Galaxy O, a wraz z nią dwa nowe smartfony.

W ofercie Samsunga znajdziemy naprawdę sporo smartfonów. Nawet gadżeciarze, którzy śledzą każdą nowość od południowokoreańskiej firmy gubią się we wszystkich modelach. Jest ich za dużo, a dodatkowo do niedawna brakowało porządnego uporządkowania. Zauważył to nawet Samsung i wprowadził kilka nowych, głównych serii – Galaxy A, Galaxy E, a także Galaxy J. Natomiast na rynku od dłuższego czasu dostępne są jeszcze dwie, prawdopodobnie najpopularniejsze serie – Galaxy S i Galaxy Note.

350141005833725889

Według najnowszych, nieoficjalnych wiadomości, Koreańczycy pracują nad dwoma nowymi smartfonami. Pierwszy model będzie oznaczony jako SM-G550, a drugi jako SMG600. Nie znamy ich specyfikacji, praktycznie nie wiemy o nich nic. Mogłoby się wydawać, że kolejne modele, które nie wniosą nic nowego. Jednak w ich przypadku uwagę zwraca seria do której będą należeć. Mają one rozpocząć serię Galaxy O. W założeniach Samsunga ma ona wyróżniać się na tle innych serii, a modele do niej należące zostaną skierowane do wybranego grona odbiorców. Brzmi to naprawdę nieźle, ale jak będzie w praktyce, to przekonamy się wraz z poznaniem dokładniejszych informacji.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)