Samsung Galaxy S11 ma powstać co najmniej w trzech wersjach, każda z 5G

Samsung Galaxy S11 ma powstać co najmniej w trzech wersjach, każda z 5G

Po premierze Samsunga Galaxy Note 10 przyszedł czas na przecieki o S11
Po premierze Samsunga Galaxy Note 10 przyszedł czas na przecieki o S11
Oskar Ziomek
28.08.2019 18:49

Premiera Samsunga Galaxy Note 10 jest już za nami, co oznacza, że w sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących kolejnych premier. W przypadku Samsunga uwaga skupiona jest na nadchodzącym Galaxy S11, który ma trafić na rynek w 2020 roku.

Nowe informacje o flagowym modelu Samsunga są oczywiście nieoficjalne. Pojawiły się na łamach serwisu MySmartPrice, który informuje, że według jego źródeł Galaxy S11 powstanie przynajmniej w trzech wersjach (SM-G981, SM-G986 oraz SM-G988) i każda z nich będzie oferować łączność 5G.

Inne informacje o Galaxy S11 to przypuszczenia bazujące na wcześniejszych plotkach. Zakłada się, że w przypadku wersji z autorskim procesorem Exynos, Samsung pozostanie przy modelach wykonanych w 7-nm procesie. Nic nie wskazuje również na to, aby producent zdecydował się na duże zmiany w wyglądzie. W Samsungach Galaxy S11 zobaczymy więc prawdopodobnie podobne podejście do przednich aparatów, jak w Galaxy S10 – wyświetlacze będą miały otwory na obiektywy.

Zmiany mają natomiast dotyczyć aparatów. Główny sensor może mieć 48 albo nawet 64 megapiksele. Według Ice Universe, znanego źródła wiarygodnych wskazówek o nadchodzących smartfonach, to nie Galaxy Note 10 ma być najbardziej zaawansowanym fotograficznie urządzeniem Samsunga na rynku. Możliwe więc, że S11 będzie na tym polu wyjątkową propozycją.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (26)