Samsung Galaxy S11 ma powstać co najmniej w trzech wersjach, każda z 5G

Po premierze Samsunga Galaxy Note 10 przyszedł czas na przecieki o S11
Po premierze Samsunga Galaxy Note 10 przyszedł czas na przecieki o S11
Oskar Ziomek

28.08.2019 18:49

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Premiera Samsunga Galaxy Note 10 jest już za nami, co oznacza, że w sieci pojawia się coraz więcej przecieków dotyczących kolejnych premier. W przypadku Samsunga uwaga skupiona jest na nadchodzącym Galaxy S11, który ma trafić na rynek w 2020 roku.

Nowe informacje o flagowym modelu Samsunga są oczywiście nieoficjalne. Pojawiły się na łamach serwisu MySmartPrice, który informuje, że według jego źródeł Galaxy S11 powstanie przynajmniej w trzech wersjach (SM-G981, SM-G986 oraz SM-G988) i każda z nich będzie oferować łączność 5G.

Inne informacje o Galaxy S11 to przypuszczenia bazujące na wcześniejszych plotkach. Zakłada się, że w przypadku wersji z autorskim procesorem Exynos, Samsung pozostanie przy modelach wykonanych w 7-nm procesie. Nic nie wskazuje również na to, aby producent zdecydował się na duże zmiany w wyglądzie. W Samsungach Galaxy S11 zobaczymy więc prawdopodobnie podobne podejście do przednich aparatów, jak w Galaxy S10 – wyświetlacze będą miały otwory na obiektywy.

Zmiany mają natomiast dotyczyć aparatów. Główny sensor może mieć 48 albo nawet 64 megapiksele. Według Ice Universe, znanego źródła wiarygodnych wskazówek o nadchodzących smartfonach, to nie Galaxy Note 10 ma być najbardziej zaawansowanym fotograficznie urządzeniem Samsunga na rynku. Możliwe więc, że S11 będzie na tym polu wyjątkową propozycją.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Komentarze (26)
Zobacz także