Samsung Galaxy S8 active bez wyświetlacza Infinity. Wygląda jak LG G6

Samsung Galaxy S8 active bez wyświetlacza Infinity. Wygląda jak LG G6

Samsung Galaxy S8 active bez wyświetlacza Infinity. Wygląda jak LG G6
22.05.2017 16:13

Patrząc na Samsunga Galaxy S8, zastosowane w nim rozwiązania konstrukcyjne i jego wyjątkową kruchość, można dojść do wniosku, że wzmocnienie Galaxy S w tym roku będzie nie lada wyzwaniem. Samsung, wypuszczając edycję active, czyli tą znacznie odporniejszą na upadki i niekorzystne warunki zewnętrzne, będzie musiał stworzyć model różniący się od bazowej wersji znacznie bardziej niż w przypadku poprzednich odsłon. W związku z tym nie dostaniemy jednego z największych atutów – wyświetlacza Infinity.

Przy pierwszych doniesieniach o Galaxy S8 active zauważyliśmy, że tym razem wersja dla aktywnych nie może być tylko osadzeniem podstawowego modelu we wzmocnionej obudowie. Sprawia to, że upadek, nawet ten z niewielkiej wysokości, może skończyć się zniszczeniem całego przodu. Edycja active jest wyjątkowo narażona na upadki, a więc pozostanie przy wyświetlaczu Infinity najpewniej byłoby niezbyt dobrym posunięciem.

Na wyciekłych zdjęciach, przedstawiających nowego Galaxy S8 active, widać płaski, bardziej tradycyjny ekran. Boczne ramki są wyraźnie szersze, choć dolna i górna różnią się już nieznacznie od ramek w zwykłym Galaxy S8. Co ciekawe, zabrakło fizycznego przycisku, wygodnego gdy musimy skorzystać ze smartfonu w rękawiczkach. W połączeniu z zaokrąglonymi rogami efekt jest zaskakujący: flagowiec Samsunga w wersji active wygląda niemal identycznie, jak LG G6.

  • Samsung Galaxy S8 active
  • LG G6
[1/2] Samsung Galaxy S8 active

We wnętrzu powinniśmy znaleźć ten sam procesor i bardzo zbliżoną resztę specyfikacji. Zwiększona ma zostać pojemność akumulatora z 3000 mAh do 3500 mAh. Smartfon ma być pokryty szkłem Gorilla Glass 5, ma być zgodny z normą MIL-STD-810G i posiadać certyfikat IP68. Galaxy S8 active ma pojawić się już w przyszłym miesiącu, wyłącznie w sieci AT&T. Niestety, wzmocniona edycja S8 może nie być dostępne w Polsce.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)