Samsung Galaxy S8 jednak ze złączem minijack, podłączycie stare słuchawki

Samsung Galaxy S8 jednak ze złączem minijack, podłączycie stare słuchawki

14.01.2017 22:24

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Bez wątpienia iPhone 7 to świetny smartfon, choćby pod względem wydajności – w wybranych czynnościach wręcz bezkonkurencyjny. Jednak to także kontrowersyjny model, m.in. ze względu na usunięcie w nim złącza minijack. Mieliśmy obawy, ze na podobny krok zdecydują się także najwięksi konkurenci. Miłe zaskoczenie przyszło jednak ze strony Samsunga. Galaxy S8, tak ten smartfon mający być rewolucją, pod względem zastosowanych złączy na szczęście będzie co najwyżej ewolucją.

Początkowe informacje, które wyszły z dość wiarygodnego źródła – Sammobile świadczyły, że Galaxy S8 zostanie pozbawiony minijacka. Były to oczywiście niepotwierdzone dane. Teraz jesteśmy o wiele bardziej pewni, że jednak tradycyjne gniazdo audio pozostanie. To może być świetnym posunięciem, które ułatwi życie nie tylko użytkownikom, ale także marketingowcom. Nowego flagowca będzie łatwo zareklamować: nasz smartfon pozwali na podłączenie waszych starych słuchawek, a iPhone 7 jest gorszy i musicie nosić słuchawki AirPods, w których wyglądacie głupio (szczególnie jak jedna słuchawka się zgubi).

Zdjęcie ma przedstawiać pokrowiec dla Samsunga Galaxy S8, źródło: slashleaks.com
Zdjęcie ma przedstawiać pokrowiec dla Samsunga Galaxy S8, źródło: slashleaks.com

Tym razem przecieki twierdzące, że Samsung nie planuje jeszcze egzekucji minijacka pochodzą z kilku źródeł. Co ciekawe, wśród nich znajdziemy także Sammobile. Własnego anonimowego informatora ma także gsmarena, która przekazał zdjęcia pokrowca, a w sieci nawet pojawił się filmik. Sądzimy, że nie przedstawia on fizycznego obiektu, tylko rendering 3D. Czyżby taki jednak był zamierzony kształt S8? [youtube=https://www.youtube.com/watch?time_continue=9&v=cAmo0C1kpoE]Na każdym ze zdjęć i filmików, zobaczymy, że nie zostało usunięte gniazdo, które pozwala na podłączenie słuchawek z minijackiem.

Ujęcie z powyższego filmiku: Czy widzimy na nim Galaxy S8 z minijackiem? źródło: http://thenextweb.com/
Ujęcie z powyższego filmiku: Czy widzimy na nim Galaxy S8 z minijackiem? źródło: http://thenextweb.com/

Dowiedzieliśmy się, że małe zmiany dotyczącą przycisków fizycznych. Teraz wszystkie trzy boczne znajdą się na tej samej stronie. Lewa krawędź będzie więc należała do włącznika i przycisków regulacji głośności, podobnie jak ma to miejsce w innych smartfonach z Androidem. Natomiast na dolnej krawędzi znajdziemy USB Type-C, maskownice głośnika i właśnie minijacka. Nie zabrakło też gniazda na kartę microSD.

Render, który mieli otrzymać twórcy pokrowców dla Samsunga Galaxy S8.
Render, który mieli otrzymać twórcy pokrowców dla Samsunga Galaxy S8.

Pomijając fakt, że podobno przecieków o Galaxy S8 miało nie być, to jesteśmy pozytywnie nastawieni do nowego smartfonu Samsunga. Czujemy, ze ogromna wpadka z wybuchającym Notem 7, naprawdę dobrze wpłynęła na koreańską firmę i zobaczymy może nierewolucyjne, ale z pewnością świetne urządzenie.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (50)