Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition z bloatware na życzenie

Samsung Galaxy S8 Microsoft Edition z bloatware na życzenie

30.03.2017 17:03

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Wczorajsza premiera Samsunga Galaxy S8 przynajmniej w jednym aspekcie nawiązała do dorobku Microsoftu. Chodzi oczywiście o możliwości urządzenia po podpięciu do stacji dokującej Samsung DeX. Ponadto Microsoft był także partnerem Samsunga w przygotowaniu specjalnych wersji pakietu Office.

To jednak nie jedyne partnerstwo z Microsoftem w pracach nad Galaxy S8. Producent Windowsa będzie bowiem sprzedawał we własnych sklepach autorską wersję najnowszego koreańskiego flagowca, który będzie po prostu nosił nazwę Samsunga Galaxy S8 Microsoft Edition.

Przygotowana przez Microsoft edycja Galaxy S8 sprowadza się jednak przede wszystkim do tego, że na urządzeniu preinstalowane będą mobilne aplikacje korporacji: Office, OneDrive czy Skype. Co ciekawe, na liście znajduje się także Cortana, co biorąc pod uwagę dostępność autorskiego asystenta Bixby, może być zaskoczeniem.

Paradoksalnie decyzja o sprzedawaniu autorskiej wariacji może mieć pozytywne rezultaty. Korporacja już jakiś czas temu uzgodniła z Samsungiem, że będzie dostarczać preinstalowane aplikacje. Dziś wiemy już jednak, że nie wszystkich wyprodukowanych urządzeniach, a tylko na jednej z jego edycji. Cały wybór w rękach ludu.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (35)