Samsung Galaxy Tab S3 – mobilne centrum rozrywki z czterema głośnikami

Samsung Galaxy Tab S3 – mobilne centrum rozrywki z czterema głośnikami

26.02.2017 19:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

W Barcelonie trwa koferencja Samsunga, na której zaprezentowany został Samsung Galaxy Tab S3. Stanowi on dla mobilnego działu Samsunga pierwszy krok do zamazania negatywnych wrażeń, jakie pozostawił po sobie Note 7. Po raz kolejny przedstawiciel Samsunga przeprosił i zapewnił od znaczącym podniesieniu standardów bezpieczeństwa w fabrykach.

Obraz

Tabletu Samsung Galaxy Tab S3 – podobnie jak inne duże wielozadaniowe tablety – trudno nie porównywać z urządzeniami Microsoftu z serii Surface. Tab S3 będzie jednak mniejszy – wielkość jego ekranu to 9,7 cala przy rozdzielczości 2048×1536 pikseli. Urządzenie ma się sprawdzić przede wszystkim w rozrywce: przysłużą się temu cztery głośniki rozmieszczone w kątach obudowy. Funkcja Rotate Stereo ma natomiast automatycznie dostosować konfigurację dźwięku do zmienionej orientacji ekranu.

Do gier czy oglądania filmów na tablecie przydadzą się także preinstalowane usługi i aplikacje, jak np. zautomatyzowany tryb ograniczania powiadomień podczas grania. Ponadto Samsung dorzuca do swojego tabletu paczkę 40 androidowych gier wartą 400 dolarów. Jak przystało na konkurencję Surface'ów, Samsung Galaxy Tab S3 będzie można obsługiwać także za pomocą rysika, nowej odsłony S Pen. Będzie on sprzedawany wraz z urządzeniem.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Mimo że w tej kwestii Samsung także starał się naszpikować Androida dodatkowymi funkcjami (funkcje notowanie na plikach PDF, rozbudowana aplikacja pozwalająca na odręczne notowanie czy dodatkowe menu boczne), to wciąż możliwości S Pena trudno porównywać z tym, co Microsoft oferuje w Windowsie 10, szczególnie zaś na hybrydach Surface, dzięki Windows Ink.

Oczywiście jak przystało na tej wielkości tablet, Samsung sprzedawać będzie akcesoria. Sam tablet nie posiada elementu, który mógłby służyć jako podpórka, dostępne będą zatem także klawiatury-okładki w jasnym i ciemnym wariancie kolorystycznym.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (7)