Samsung oferuje posiadaczom iPhone’ów 30 dni testu nowych modeli Galaxy

Samsung oferuje posiadaczom iPhone’ów 30 dni testu nowych modeli Galaxy
21.08.2015 11:09
Samsung oferuje posiadaczom iPhone’ów 30 dni testu nowych modeli Galaxy
Redakcja
Redakcja

Walka między różnymi firmami produkującymi urządzenia mobilne przybiera czasami dziwny obrót. Ofensywa Samsunga pokazuje, na jak wiele mogą zdecydować się producenci: Koreańczycy chcą przekonać posiadaczy iPhone’ów okresem testowym, w którym będziemy mogli skorzystać z urządzeń z serii Galaxy niemalże bezpłatnie.

Akcję nazwano chwytliwym tytułem „Samsung Ultimate Test Drive”. Wystarczy z poziomu iPhone’a przejść na specjalną stronę internetową, a następnie wziąć w niej udział. Dzięki temu użytkownik będzie mógł testować Samsunga Galaxy S6 Edge, Galaxy S6 Edge+ lub Galaxy Note 5 przez 30 dni. Jedyną opłatą jest kwota dolara pobierana z karty kredytowej użytkownika – oczywiście w celu zapewnienia, że w razie kradzieży, uszkodzenia lub zagubienia testowanego urządzenia, Samsung będzie w stanie obciążyć go kosztami.

350141221202847681

Miesiąc testu ma pokazać, że lepiej zdecydować się na smartfon z Androidem i nakładką TouchWiz z wysokiej półki, aniżeli sprzęt oferowany przez Apple. Oczywiście po jej zakończeniu zainteresowany może oddać urządzenie bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Jedynym warunkiem jest wypełnienie dwóch ankiet, jednej przed rozpoczęciem testu, drugiej już po zwrocie sprzętu. Akcja wydaje się bardzo ciekawa i trudno szukać podobnych przykładów.

Co prawda amerykański T-Mobile umożliwia przetestowanie iPhone’a 5S, ale w tym przypadku okres testowy trwa zaledwie tydzień, a z karty kredytowej pobierane jest aż 700 dolarów zabezpieczenia. Niestety akcja jest przeznaczona jak na razie tylko dla obywateli USA, nie ma natomiast żadnych informacji o jej ewentualnym rozszerzeniu na inne kraje w tym i Polskę. Mamy jednak nadzieję, że podobne okresy testowe pojawią się wkrótce także w Europie.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)