Samsung podbił Internet telefonem ze smokiem

Samsung podbił Internet telefonem ze smokiem

29.08.2012 12:19, aktual.: 26.02.2015 09:51

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Samsung, a konkretnie jego kanadyjski oddział, podbił Internet. Nie chodzi tu bynajmniej o kampanię promocyjną, ale o niezwykle miły gest w stronę jednego z fanów na Facebooku. Shane posiada już telewizor, laptopa i jeden telefon tego producenta, ale odważył się poprosić o Samsunga Galaxy SIII. Narysował nawet smoka.

Prośba o darmowy egzemplarz flagowego telefonu Samsunga pojawiła się w maju, ale wtedy kanadyjski oddział odpowiedział, że gdyby każdemu wysyłał darmowego SGSIII, skończyłyby mu się zapasy jeszcze przed premierą urządzenia, a firma poszłaby z torbami. Jednak smok na tyle zaimponował pracującym tam osobom, że odwdzięczyły się kangurem na unicyklu.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Shane musiał się niezwykle ucieszyć, kiedy został powiadomiony, że otrzyma od Samsunga paczkę. A w paczce tej telefon zaprojektowany specjalnie dla niego. Tym sposobem 26-letni Kanadyjczyk stał się posiadaczem jedynego w swoim kraju i prawdopodobnie jedynego na świecie zindywidualizowanego Samsunga Galaxy SIII, ze smokiem jego autorstwa.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (51)