WindowsNarzędziaNarzędzia dyskowe i plikoweScanFS
ScanFS ikona

ScanFS1.0.0.384

zabezpiecz pobieranie
Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku pomyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.
  • Slider item

ScanFS to bardzo proste w obsłudze narzędzie do wyszukiwania plików znajdujących się na dysku twardym komputera na podstawie rozmaitych kryteriów wskazanych przez użytkownika.

Jak działa program?

Po uruchomieniu ScanFS możemy wpisać dowolną frazę i wcisnąć przycisk, by aplikacja rozpoczęła wyszukiwanie plików na wszystkich partycjach. Często jednak warto zawęzić kryteria wyszukiwania, by lokalizowanie interesujących nas danych zajęło mniej czasu. Dlatego też program umożliwia wskazanie rozmiaru pliku, daty modyfikacji, przybliżonej ścieżki zapisu, itd.

Możliwość zapisywania ustawień

Warto dodać, że ScanFS pozwala na zapisywanie kryteriów wyszukiwania, co sprawia, że nie musimy za każdym razem konfigurować aplikacji, by lokalizować pliki na tych samych zasadach. Po odnalezieniu wybranych plików możemy nie tylko po prostu je otworzyć, ale także przenieść, zmienić nazwę lub usunąć.

Integracja z Eksploratorem Windows

ScanFS może zostać zintegrowany z Eksploratorem Windows poprzez kliknięcie przycisku wyszukiwania lub skorzystanie z przycisku F3.

ScanFS – cechy programu:

  • szybkie wyszukiwanie plików na dysku twardym
  • możliwość integracji z Eksploratorem Windows
  • zapisywanie i wczytywanie kryteriów wyszukiwania
  • bardzo przejrzysty interfejs użytkownika
  • za darmo
Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Liczba pobrań170
Data aktualizacji29 paź 2019
Rozmiar pliku5.02 MB
System operacyjnyWindows
LicencjaBezpłatna, z wyłączeniem zastosowań komercyjnych
ScanFS ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)