bEgGHmDF
SecureLine VPN ikona

SecureLine VPN

Pobierz program
w oficjalnym sklepie App Store
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SecureLine VPN to aplikacja autorów popularnego antywirusa Avast. Ma nam zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi, a także pomóc obejść blokady regionalne.

bEgGHmDH

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji czeka nas krótki poradnik odnośnie dodawania sieci VPN do ustawień naszego urządzenia. Możemy tego dokonać z poziomu programu, wystarczy jedynie wyrazić zgodę. Po chwili połączenie powinno być aktywne. Avast podkreśla głównie dwie zalety takiego rozwiązania.

Po pierwsze zwiększa to naszą prywatność oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych i otwartych sieci Wi-Fi. Połączenie jest szyfrowane. Po drugie pozwala obejść blokady regionalne. Z poziomu ustawień możemy wybrać jeden z serwerów rozmieszczonych w wielu krajach na świecie. Dzięki temu, z telefonu możemy uzyskać dostęp do usług niedostępnych w Polsce.

Działanie jak i konfiguracja aplikacji są bardzo proste. W ich zrozumienia pomaga przetłumaczony interfejs. Aplikacja oferuje siedem darmowych dni próbnych. Jeżeli przypadnie nam do gustu i chcemy z niej korzystać dłużej musimy wybrać jeden z dwóch abonamentów miesięczny bądź roczny. Obowiązuje ona dla wszystkich urządzeń przypisanych do danego Apple ID.

Zaproponuj zmiany w opisie
Zgłoś aktualizację programu
Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.63 oceny
Liczba pobrań311
Data aktualizacji13 kwi 2021
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
SecureLine VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
bEgGHmEm
bEgGHmED