iOSBezpieczeństwoKlienty VPNSecureLine VPN
SecureLine VPN ikona

SecureLine VPN

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SecureLine VPN to aplikacja autorów popularnego antywirusa Avast. Ma nam zapewnić bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych sieci Wi-Fi, a także pomóc obejść blokady regionalne.

Przy pierwszym uruchomieniu aplikacji czeka nas krótki poradnik odnośnie dodawania sieci VPN do ustawień naszego urządzenia. Możemy tego dokonać z poziomu programu, wystarczy jedynie wyrazić zgodę. Po chwili połączenie powinno być aktywne. Avast podkreśla głównie dwie zalety takiego rozwiązania.

Po pierwsze zwiększa to naszą prywatność oraz bezpieczeństwo podczas korzystania z publicznych i otwartych sieci Wi-Fi. Połączenie jest szyfrowane. Po drugie pozwala obejść blokady regionalne. Z poziomu ustawień możemy wybrać jeden z serwerów rozmieszczonych w wielu krajach na świecie. Dzięki temu, z telefonu możemy uzyskać dostęp do usług niedostępnych w Polsce.

Działanie jak i konfiguracja aplikacji są bardzo proste. W ich zrozumienia pomaga przetłumaczony interfejs. Aplikacja oferuje siedem darmowych dni próbnych. Jeżeli przypadnie nam do gustu i chcemy z niej korzystać dłużej musimy wybrać jeden z dwóch abonamentów miesięczny bądź roczny. Obowiązuje ona dla wszystkich urządzeń przypisanych do danego Apple ID.

Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
3.73 oceny
Twoja ocena
Liczba pobrań361
Data aktualizacji18 paź 2022
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna
SecureLine VPN ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)