Seria GTA, Max Payne i inne hity ze studia Rockstar w charytatywnej Humble Bundle

Seria GTA, Max Payne i inne hity ze studia Rockstar w charytatywnej Humble Bundle

Seria GTA, Max Payne i inne hity ze studia Rockstar w charytatywnej Humble Bundle
Przemysław Chrzempka
31.01.2018 22:32, aktualizacja: 31.01.2018 22:46

Na platformie Humble Bundle ruszyła charytatywna wyprzedaż na gry od studia Rockstar Games. Wydając zaledwie 1 dolara, możecie wspomóc fundację Rainforest Alliance, która wspiera ochronę lasów deszczowych oraz dba o lokalne społeczności. Certyfikat organizacji Rainforest Alliance możemy znaleźć, chociażby na produktach firmy Lipton. Oznacza on, że krzewy herbaciane są uprawiane w zgodzie z naturą, a same zbiory nie wyrządzają krzywdy roślinom.

Humble Bundle podzieliło swoją charytatywną wyprzedaż na trzy kategorie cenowe. Pierwszy pakiet gier od Rockstar Games możecie kupić za zaledwie 1 dolara. W tym zestawie znajdziecie takie tytuły, jak: GTA III, GTA: Vice City, Max Payne oraz Manhunt. GTA III i GTA: Vice City dostępne są zarówno na systemy Windows, jak i macOS.

Obraz

O ile GTA i Max Payne raczej nie trzeba nikomu przedstawiać, to Manhunt wydaje się tutaj najbardziej interesującym tytułem. Jest to kolejna, po trzech częściach serii GTA propozycja studia Rockstar Games, jednak w przeciwieństwie do poprzedniczek, jest grą zdecydowanie bardziej krwawą i brutalną. Jak sam tytuł wskazuje, mamy do czynienia z nielegalnymi polowaniami na ludzi. W grze wcielamy się w Jamesa Earla Casha, który walczy o przetrwanie w bestialskim, skorumpowanym, okrutnym świecie pełnym przemocy i śmierci.

Druga kategoria cenowa jest zmienna i zależy od średniej z wpłat wszystkich użytkowników Humble Bundle. Aktualnie kwota ta wynosi 9,57 dolara, a w tej grupie znajdziemy następujące produkcje: Bully: Scholarship Edition, GTA San Andreas, L.A. Noire oraz Max Payne 2: The Fall of Max Payne. Jeśli nie kojarzycie gry Bully: Scholarship Edition, to w skrócie – można by przyrównać ją do GTA, z tym że rozgrywka osadzona jest w realiach szkolnych, gdzie naszym zadaniem będzie przetrwanie, zyskanie popularności wśród rówieśników i radzenie sobie z problemami nastoletniego życia.

Obraz

W najdroższym zestawie kosztującym 15 dolarów znajdziemy nieco nowsze tytuły, jakimi są: GTA IV wraz z dodatkami Episodes from Liberty City, pakiet cyfrowych dodatków do L.A. Noire oraz Max Payne 3 wraz z wszystkimi pakietami dodatkowej zawartości do gry. Szkoda, że do tej puli gier nie dołączono GTA V, ale nie ma się co dziwić, gdyż najnowsze GTA w dalszym ciągu plasuje się w czołówce najlepiej sprzedawanych gier.

Podane ceny są cenami proponowanymi, jednak każdy może zaoferować więcej, jeżeli będzie miał taką intencję. Charytatywna promocja na gry od Rockstar Games na Humble Bundle potrwa do poniedziałku 12 lutego 2018. Jeśli więc jesteście zainteresowani którymś z powyższych tytułów lub po prostu chcecie zrobić dobry uczynek i przy okazji stać się posiadaczami kilku produkcji od Rockstara, to ta promocja jest dla Was.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (32)