She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

She Wants Me Dead, Homestyler, Gaaiho PDF Reader i Gpredict – najciekawsze programy tygodnia

04.06.2016 14:16, aktual.: 04.06.2016 14:33

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Zapraszam Was do zapoznania się z kilkoma ciekawymi nowościami z naszej bazy programów. Te 10 propozycji to tylko ułamek naszego dorobki w tym tygodniu. Wszystkie znajdziecie na stronie Nowe Programy.

Apowersoft Photo Viewer

Apowersoft Photo Viewer to bardzo szybka przeglądarka zdjęć, która będzie świetnie działać także na starszych komputerach.

Obraz

Wśród obsługiwanych plików graficznych znajdziemy najpopularniejsze formaty graficzne, a także PSD, CDR i RAW-y z aparatów Canona, Sony, Nikona, Olympusa, Matsushity i innych. Apowersoft Photo Viewer odczytuje też dokumenty PDF i zapisuje zrzuty ekranu, na których można pisać i oznaczać istotne fragmenty. Przetwarzanie plików, jak zmiana rozmiaru czy nazw, może odbywać się w trybie wsadowym. Autorzy oferują też dysk w chmurze, gdzie można udostępniać pliki.

Xamarin Android Player

Xamarin Android Player to bardzo szybka maszyna wirtualna do uruchamiania systemu Android na Windowsie lub OS X, zintegrowana ze środowiskiem Xamarin Studio i możliwością podłączenia różnych narzędzi programistycznych. Program pozwala wybrać wersję Androida i typ urządzenia, które będzie udawać maszyna wirtualna, a także zmieniać orientację ekranu, zapisywać zrzuty ekranu, symulować rozładowywanie się akumulatora, lokalizację GPS i korzystanie z przycisków. W przyszłości będzie też podłączać kamerkę internetową komputera jako aparat w telefonie.

Obraz

Przed uruchomieniem maszyny wirtualnej należy wybrać odpowiedni obraz systemu. W szczegółowych informacjach o każdym z nich można zobaczyć rozdzielczość ekranu, dostępne miejsce na dane, liczbę rdzeni procesora i ilość RAM-u. Maszyna wirtualna jest w fazie testowej, co trzeba mieć na uwadze.

Gaaiho PDF Reader

Gaaiho PDF Reader to rozbudowane narzędzie, które służy do przeglądania dokumentów w formacie PDF, a w szczególności dokumentów z osadzonymi multimediami i elementami interaktywnymi.

Obraz

Przeglądarka otwiera dokumenty szybko, zarówno w oknie, jak i na pełnym ekranie. W dokumentach można umieszczać komentarze, zmieniać ich wygląd, przeszukiwać, a także zarządzać dokumentami na dysku. Przeglądarka ma też możliwość synchronizacji plików z Dropboxem i pozwala na udostępnianie informacji za pośrednictwem Evernote.

Gpredict

Gpredict to prosty program przeznaczony do śledzenia położenia sztucznych satelitów Ziemi. Narzędzie umożliwia śledzenie nieograniczonej liczby satelitów, wyświetlania ich pozycji, szczegółowych danych o satelicie w formie listy, tabeli, mapy czy wykresu biegunowego.

Obraz

File Converter

File Converter to bardzo proste w obsłudze narzędzie, które służy do konwertowania plików multimedialnych i umożliwia kompresowanie danych. Program integruje się z menu kontekstowym Eksploratora Windows, dzięki czemu zawsze mamy go pod ręką. Po zaznaczeniu plików wystarczy wybrać opcję konwertowania z menu kontekstowego i format z rozwijanej listy.

Obraz

File Converter pozwala na dostosowanie rozwijanego menu kontekstowego do własnych preferencji, dzięki czemu znajdą się w nim jedynie potrzebne formaty plików. Z poziomu głównego okna programu można zdefiniować także wiele innych opcji, jak np. jakość konwertowanego wideo w określonym formacie. Lista obsługiwanych formatów znajduje się na stronie autora.

Live Interior 3D Free

Live Interior 3D Free to darmowa aplikacja dla Windowsa 8.1 i 10 z serii programów do projektowania wnętrz, przygotowana do pracy z myszką lub ekranem dotykowym. W programie można przygotować 2-wymiarowe plany pięter i pomieszczeń oraz wizualizację 3D z materiałami i teksturami. Program jest łatwy w obsłudze i poradzą sobie z nim nawet początkujący projektanci.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

W aplikacji można układać meble na planie piętra widzianym z góry. W trzech wymiarach można oglądać renderowane w czasie rzeczywistym wnętrze z różnych perspektyw, a także przesuwać meble i nakładać różne materiały na obiekty, przeciągając je z palety na modele. Na wizualizacji można także zmieniać oświetlenie i porę dnia, co pozwala przyjrzeć się też rozmieszczeniu lamp, barwie światła i temu, jak pokój będzie wyglądał nocą. W bibliotece znajduje się ponad 1,5 tysiąca materiałów i 1,2 tysiąca obiektów, z których można wybierać wyposażenie. Wymiary każdego z nich można dostosować podczas ustawiania, by były bliższe faktycznie posiadanym meblom.

Jeśli szukacie większych możliwości, sprawdźcie też wersję Pro aplikacji. Na OS X można skorzystać z wersji próbnej Live Interior 3D Standard.

Tattoo Ink Hunter

Tattoo Ink Hunter dla Androida to aplikacja pozwalająca sprawdzić, jak tatuaż będzie wyglądał w danym miejscu na ciele. Aplikacja jest niestety mniej innowacyjna niż InkHunter dla iOS, ale spełnia swoje zadanie.

  • Slider item
  • Slider item
[1/2]

Autodesk Homestyler

Autodesk Home Styler dla iOS i Androida to świetny, darmowy program do projektowania wnętrz, korzystający ze zdjęć prawdziwej przestrzeni. Obsługa tego narzędzia jest banalnie prosta – wystarczy wybierać meble i elementy wyposażenia, a następnie układać je w wybranym miejscu. Znajdziemy tu oczywiście katalog różnego rodzaju sprzętów domowych i biurowych.

Homestyler on Android

Dla osób szukających inspiracji przewidziano sekcję 3D Design Stream. Zawiera ona przykłady aranżacji wnętrz różnego typu i w różnym stylu. Kompozycje można oceniać oraz komentować (opcja dla zalogowanych użytkowników), a także udostępniać. Za źródło pomysłów może posłużyć również dostępny w aplikacji ilustrowany magazyn, poświęcony tematyce urządzania wnętrz oraz strona programu.

Owl Can't Sleep!

Owl Can't Sleep to przyjemna gra zręcznościowa, w której trzeba przeprowadzić skaczącą sowę na jak najwyższą platformę, ale nie można skoczyć zbyt wysoko, by nie rozbić jej o kolce na górnej części ekranu. Zadanie nie jest proste i wciąga – można grać godzinami, by pobić kolejny rekord, bo gra nie została podzielona na plansze i nie ma końca.

Owl Can't Sleep! - Gameplay Android

Co kilka poziomów można odblokować kolejną kolorową sówkę. Jednym z zadań jest też zbieranie cukierków. Owl Can't Sleep jest darmowa, ale wyświetla reklamy.

She Wants Me Dead

Ta gra to idealna pozycja dla miłośników kotów. Wielu podejrzewa, że pupile coś knują… i pewnie mają rację. Lula, bohaterka gry, zastawia na swojego właściciela śmiertelne pułapki i jest bezlitosna w dążeniu do śmierci swojego właściciela o imieniu Max. Zadaniem gracza jest przeprowadzenie Maksa bez szwanku przez kolejne plansze.

CAZZETTE - She Wants Me Dead ft. The High (CAZZETTE vs. AronChupa) [Official Video]

W She Wants Me Dead można pograć na Androidzie, iOS i PlayStation 4. Na urządzeniach mobilnych gra jest darmowa, ale zawiera miktopłatności. Premierze She Wants Me Dead towarzyszyło wydanie singla grupy CAZETTE o tym samym tytule.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (10)