Siri i Apple Watch coraz bliżej naszego kraju

Siri i Apple Watch coraz bliżej naszego kraju
31.08.2015 10:31
Siri i Apple Watch coraz bliżej naszego kraju
Paweł Piskurewicz
Paweł Piskurewicz

O polskiej wersji asystenta głosowego Siri mówi się od dawna. Spekulacje odnośnie daty premiery nabrały na intensywności z początkiem roku, gdy w kolejnych wersjach systemu iOS zaczęto odkrywać świadczące o tym fragmenty kodu. Nowe informacje pozwalają wierzyć, że zarówno Siri jak i Apple Watch trafią do nas już niedługo.

Jak informuje serwis myapple.pl powołując się na własne źródła, Siri przemówi do nas po polsku jeszcze w tym roku. Ma to nastąpić przed oficjalną premierą Apple Watch w naszym kraju, która według myapple.pl będzie miała miejsce pomiędzy pierwszym, a dziewiątym grudnia. To właśnie komendy głosowe stanowią ważny element w korzystaniu z zegarka od Apple'a.

350141670647687105

Na potwierdzenie tych informacji nie powinniśmy czekać zbyt długo. Już podczas najbliższej, odbywającej się dziewiątego września konferencji Hey Siri give us a hint Apple ma poinformować o premierze swojego zegarka i asystenta na nowych rynkach. Jeżeli informacje te okażą się prawdą, Siri będzie drugim asystentem po Google Now, który zaczyna rozumieć język polski. W jakim zakresie i czy jego możliwości wyjdą poza standardowe komendy, przydatne przy obsłudze Apple Watch dowiemy się zapewne już niedługo.

Programy

Aktualizacje
Aktualizacje
Nowości
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Udostępnij:
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)