Siri i Apple Watch coraz bliżej naszego kraju

Siri i Apple Watch coraz bliżej naszego kraju

Siri i Apple Watch coraz bliżej naszego kraju
Paweł Piskurewicz
31.08.2015 10:31

O polskiej wersji asystenta głosowego Siri mówi się od dawna. Spekulacje odnośnie daty premiery nabrały na intensywności z początkiem roku, gdy w kolejnych wersjach systemu iOS zaczęto odkrywać świadczące o tym fragmenty kodu. Nowe informacje pozwalają wierzyć, że zarówno Siri jak i Apple Watch trafią do nas już niedługo.

Jak informuje serwis myapple.pl powołując się na własne źródła, Siri przemówi do nas po polsku jeszcze w tym roku. Ma to nastąpić przed oficjalną premierą Apple Watch w naszym kraju, która według myapple.pl będzie miała miejsce pomiędzy pierwszym, a dziewiątym grudnia. To właśnie komendy głosowe stanowią ważny element w korzystaniu z zegarka od Apple'a.

350141670647687105

Na potwierdzenie tych informacji nie powinniśmy czekać zbyt długo. Już podczas najbliższej, odbywającej się dziewiątego września konferencji Hey Siri give us a hint Apple ma poinformować o premierze swojego zegarka i asystenta na nowych rynkach. Jeżeli informacje te okażą się prawdą, Siri będzie drugim asystentem po Google Now, który zaczyna rozumieć język polski. W jakim zakresie i czy jego możliwości wyjdą poza standardowe komendy, przydatne przy obsłudze Apple Watch dowiemy się zapewne już niedługo.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (9)