Skriware – domowa drukarka 3D z Kickstartera już dostępna w Auchan

Skriware – domowa drukarka 3D z Kickstartera już dostępna w Auchan

Skriware – domowa drukarka 3D z Kickstartera już dostępna w Auchan
12.10.2016 15:45, aktualizacja: 13.10.2016 11:29

Wpadnięcie na oryginalny pomysł, a następnie zgromadzenie środków na jego realizację w ramach kampanii crowdsurfingowej, to jedno. Umiejętności i skuteczność, które doprowadzą do tego, że produkt lub usługa trafi do szerszego grona, niż tylko wspierających akcję, to drugie. Doskonałym przykładem sukcesu na obu tych polach jest drukarka 3D Skriware, która jest już dostępna w sprzedaży w hipermarketach Auchan.

Obraz

Za Skriware stoi polsko-szwedzki startup, który środki na produkcję zebrał na Kickstarterze. Przekazane przez społeczność środki pozwoliły nie tylko na produkcję i sprzedaż drukarki 3D, ale także stworzenie serwisu internetowego, gdzie dzielić można się projektami, zarówno dostępnymi do pobrania za darmo, jak i płatnymi. Priorytetem podczas tworzenia zarówno urządzenia, jak i oprogramowania, miała być łatwość obsługi, co ma uczynić ze Skriware domową drukarkę 3D.

Wymiary samej drukarki 3D to 33 × 34,5 × 42,5 cm, zaś prostopadłościenna przestrzeń, w której drukuje Skriware ma wymiary 15 × 15 × 13 cm. Średnica wykorzystywanego filamentu wynosi 1,75 mm, zaś maksymalna temperatura ekstrudera to 235°C.

Obraz

Drukarka posiada dotykowy wyświetlacz, dostępna jest w sześciu kolorach i komunikuje się z urządzeniami zewnętrznymi za pośrednictwem Wi-Fi, przewodu ethernetowego lub przez USB, co umożliwia wydruk projektu z pendrive'a. Urządzenie jest dostępne w hipermarketach Auchan w cenie 3680 zł, kwotę tę można rozłożyć na raty. Do zestawu dołączany jest jest jeden zwój filamentu.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (57)