Skype dba o prywatność. Będzie można udostępnić jedno okno zamiast całego pulpitu

Skype dba o prywatność. Będzie można udostępnić jedno okno zamiast całego pulpitu

Skype pozwoli udostępnić jedno okno, a nie cały pulpit / Microsoft.com
Skype pozwoli udostępnić jedno okno, a nie cały pulpit / Microsoft.com
16.12.2018 15:23

Udostępnianie ekranu podczas wideorozmowy jest ważną funkcją wielu programów, zwłaszcza jeśli są wykorzystywane nie tylko do rozmów towarzystkich, ale też podczas nauki albo w firmach. Czasami jednak nie chcemy udostępniać rozmówcom całego pulpitu, ale tylko jeden program. Taką funkcję mają komunikatory biznesowe, jak Cisco Webex czy Skype w wersji dla firm, a niebawem trafi ona także do zwykłego Skype'a. Już teraz można przetestować ją w wersji Skype Preview 14.37.26.0 dla Windowsa 10.

Testerzy Skype'a mogą już sprawdzić nowy sposób udostępniania pulpitu. Dzięki temu, że rozmówcy będą widzieć tylko jedno okno, a nie cały pulpit, nie musimy aż tak przejmować się tym, co na tym pulpicie się znajduje. Po wybraniu polecenia udostępniania ekranu będziemy mogli wybrać okno jednego z uruchomionych równolegle programów. Oczywiście możliwość udostępniania całego pulpitu wciąż będzie dostępna.

Obraz
Obraz

Lista zmian w nowej wersji testowego Skype'a wymienia także kilka drobnych poprawek, ale szczegóły nie zostały podane.

Żeby ściągnąć testową wersję Skype'a dla Windowsa 10, trzeba zapisać się do programu dla testerów, a następnie pobrać odpowiednią wersję aplikacji z Microsoft Store.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (29)