Skype ma nowy system tłumaczenia rozmów: Skype Translated Conversations

Skype ma nowy system tłumaczenia rozmów: Skype Translated Conversations
Skype ma nowy system tłumaczenia rozmów: Skype Translated Conversations

12.11.2019 14:35

Zalogowani mogą więcej

Możesz zapisać ten artykuł na później. Znajdziesz go potem na swoim koncie użytkownika

Komunikator Skype nie korzysta już z bota Skype Translator. Rozmowy w różnych językach umożliwi wbudowany system Skype Translated Conversations. Microsoft zapowiedział, że bot zostanie wycofany.

Skype Translated Conversations obsługuje 11 języków: angielski (amerykański i brytyjski), hiszpański, portugalski, japoński, włoski, niemiecki, francuski, rosyjski i chiński (tradycyjny i uproszczony). Tłumaczenie można włączyć dla wiadomości tekstowych i rozmów głosowych i wideo w czasie rzeczywistym, ale tylko w rozmowach z jedną osobą – nie da się jej włączyć w czatach grupowych. System tłumaczeń jest teraz częścią komunikatora i jest dostępny na wszystkich platformach w nowej wersji komunikatora Skype (8.54).

Nowy Skype burzy bariery językowe

By skorzystać z funkcji Translated Conversations, musisz wyświetlić profil osoby, z którą chcesz rozmawiać z użyciem tłumaczenia i tam poprosić o włączenie tłumaczenia. Jeśli obie strony zaakceptują używanie tłumaczonych rozmów, system zostanie uruchomiony automatycznie.

Domyślnie tłumaczenie będzie widoczne w języku domyślnym dla systemu operacyjnego, ale to także można zmienić w ustawieniach. Wiadomości tekstowe są domyślnie pokazywane po przetłumaczeniu, ale można włączyć widok wiadomości oryginalnych. Podczas rozmowy głosowej, Skype będzie pokazywać napisy.

Najnowszą wersję komunikatora Skype zajdziesz w naszej bazie aplikacji dla Androida, iOS-a, macOS-a i Windowsa.

Programy

Brak danych.
Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (13)