r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Skype to darmowy klient usługi komunikacji głosowej i wideo o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na logowanie do konta Skype, obsługuje także konta Microsoft.

Galeria programu

Chociaż głównym jej zadaniem są rozmowy głosowe i wideo, udostępnia także funkcję czatu tekstowego. Użytkownik z poziomu aplikacji może wyszukiwać znajomych, przeglądać ich profile i edytować dane, jest również powiadamiany np. o otrzymaniu zaproszenia od innej osoby. W głównym oknie Skype znajdują się informacje o ostatniej aktywności związanej z kontem, dostępna jest także lista kontaktów, oraz kontaktów ulubionych.

Skype pozwala na synchronizację kontaktów z telefonem tj. dodanie znajomych Skype do książki adresowej, a także zarządzanie powiadomieniami. Aplikacja wspiera numer Skype o ile został wykupiony, a także przekierowywanie rozmów w momencie gdy urządzenie nie ma dostępu do sieci internetowej. Niestety, mobilny Skype nie wspiera kont połączonych z usługą, w efekcie nie zobaczymy w nim. Np. kontaktów z Facebooka nawet jeżeli na komputerze dokonaliśmy połączenia tych dwóch usług. Aplikacja miewa również problemy z rozpoznawaniem dostępnych, wykupionych pakietów telefonicznych. Skype dla Androida wspiera także urządzenia z Android Wear,

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype – wideorozmowy zawsze na wierzchu dzięki Compact Overlay

5
OPROGRAMOWANIE 07.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft wyłączył starsze wersje Skypea na Windowsie i macOS-ie 1 marca. Tymczasem Skype Alpha na Linuksa wszedł w fazę beta i oferuje teraz także wideorozmowy i połączenia telefoniczne. Ma to poskutkować nie tylko migracją z p2p na chmurę, ale także szybszej implementacji nowej funkcji. W przypadku Windowsa, dostęp do nowości w pierwszej kolejności otrzymują uczestnicy programu Windows Insider, gdyż tam na wyłączność testować można Skype Preview. Właśnie pojawiła się tam przydatna nowość: kompatybilność Skypea z Compact Overlay – funkcją, jaka pojawi się w…

Skype 4.3 na Linuksie zostaje! Microsoft uśmiercił go przedwcześnie przez pomyłkę

18
OPROGRAMOWANIE 14.02.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Pod koniec zeszłego tygodnia wiele zamieszania wywołał rozesłany do użytkowników Skypea 4.3 na Linuksie komunikat o nadchodzącym wyłączeniu aplikacji. Na forum komunikatora ukazało się stanowisko Skypea w tej sprawie. O ile wyłączenie starszych wersji Skypea na Windowsie i macOS-ie nie pociąga za sobą szczególnych konsekwencji, tak na Linuksie użytkownikom pozostałby jedynie Skype Alpha. Jego możliwości w stosunku do starszej wersji są skrajnie okrojone, co wywołało uzasadnione niepokoje wśród linuksowych użytkowników komunikatora. Przedstawiciel Skypea opublikował na forum wpis, w którym…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #7 29.07.2015 19:12

LEPIEJ PRZEJŚĆ NA SKEYPE QIK HTTP;//SKYPE.COM/GET-GIK I PO PROBLEMIE;-)

kiks54212   1 #5 28.05.2015 17:46

@me&me (niezalogowany): mie nie

  #4 23.03.2015 19:26

mi działa

Kala50   1 #3 03.11.2014 22:21

Co oni wymyslili,zrobili mi porzadny bajzel. Nie mam polowy kontaktow,kontrolka swieci sie na zielono,a znajomi mowia ze jestem off line. Nie moge znalezc starej wersji skypa. co sie dzieje?

  #2 25.09.2014 18:57

@Anonim (niezalogowany): Ja zrobie to samo popsuli tego skypa

  #1 16.08.2014 10:41

Miałem wersję 3.2, czyli tę najlepszą i dzisiaj przestała działać. M$ zablokował stare wersje. Zainstalowałem nową wersję i działa, ale w ogóle mi się nie podoba. No to nie będę używał Skype. Czas zmienić na coś innego :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.