r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype

Strona główna Android Komunikacja/społeczność Komunikatory

Skype to darmowy klient usługi komunikacji głosowej i wideo o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na logowanie do konta Skype, obsługuje także konta Microsoft.

Galeria programu

Chociaż głównym jej zadaniem są rozmowy głosowe i wideo, udostępnia także funkcję czatu tekstowego. Użytkownik z poziomu aplikacji może wyszukiwać znajomych, przeglądać ich profile i edytować dane, jest również powiadamiany np. o otrzymaniu zaproszenia od innej osoby. W głównym oknie Skype znajdują się informacje o ostatniej aktywności związanej z kontem, dostępna jest także lista kontaktów, oraz kontaktów ulubionych.

Skype pozwala na synchronizację kontaktów z telefonem tj. dodanie znajomych Skype do książki adresowej, a także zarządzanie powiadomieniami. Aplikacja wspiera numer Skype o ile został wykupiony, a także przekierowywanie rozmów w momencie gdy urządzenie nie ma dostępu do sieci internetowej. Niestety, mobilny Skype nie wspiera kont połączonych z usługą, w efekcie nie zobaczymy w nim. Np. kontaktów z Facebooka nawet jeżeli na komputerze dokonaliśmy połączenia tych dwóch usług. Aplikacja miewa również problemy z rozpoznawaniem dostępnych, wykupionych pakietów telefonicznych. Skype dla Androida wspiera także urządzenia z Android Wear,

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype na Androida z wyborem motywów i wskaźnikami aktywności

12
OPROGRAMOWANIE 04.08.2017 | Mateusz Budzeń (Scorpions.B)

Joe Belfiore, jeden z ojców Windows Phone, korzysta z Samsunga Galaxy S8. Smartfon ten działa pod kontrolą Androida i jak stwierdza sam Belfiore, daje wygodny dostęp do usług Microsoftu. Trzeba się z tymi słowami zgodzić, bowiem aplikacjom Microsoftu na Androida trudno mieć wiele do zarzuceia. Dobrym przykładem jest Skype, który właśnie otrzymał aktualizację, przynoszącą wartą uwagi paczkę nowości. Jak czytamy w oficjalnym dzienniku zmian, nowa wersja przynosi: Nowe motywy – do wyboru jasne i ciemne. Wskaźniki aktywności – zobacz, kto jest aktualnie aktywny na liście czatów. Zmiana…

Mobilny Skype: wraca stare. Microsoft posłuchał użytkowników

28
OPROGRAMOWANIE 14.07.2017 | Anna Rymsza (Xyrcon)

Od wydania nowych wersji Skypea na urządzenia mobilne użytkownicy we wszystkich możliwych miejscach wyrażają niezadowolenie. Nic w tym dziwnego – Snapchatowe zmiany usunęły wiele przydatnych funkcji, jak widoczność statusu połączonych kontaktów, możliwość łatwego udostępniania plików czy łatwość przechodzenia między rozmowami. Na szczęście Microsoft nadstawił ucha i przywrócił niektóre przydatne funkcje na prośbę użytkowników. Na blogu deweloperzy Skypea podkreślili, że dostali mnóstwo informacji zwrotnych na temat swojego komunikatora, którego premiera otworzyła nowe drogi komunikacji. By…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
  #10 22.07.2017 11:03

Trzeba zrezygnować z tego nowego szajsu, a przejść na VIBERA.

  #9 22.07.2017 10:59

Nowy Skyp, to jedno wielkie badziewie, zmieniam na coś mądrego

  #8 17.06.2017 23:25

Bzdura skype mobilny bez zmian

  #7 29.07.2015 19:12

LEPIEJ PRZEJŚĆ NA SKEYPE QIK HTTP;//SKYPE.COM/GET-GIK I PO PROBLEMIE;-)

kiks54212   1 #5 28.05.2015 17:46

@me&me (niezalogowany): mie nie

  #4 23.03.2015 19:26

mi działa

Kala50   1 #3 03.11.2014 22:21

Co oni wymyslili,zrobili mi porzadny bajzel. Nie mam polowy kontaktow,kontrolka swieci sie na zielono,a znajomi mowia ze jestem off line. Nie moge znalezc starej wersji skypa. co sie dzieje?

  #2 25.09.2014 18:57

@Anonim (niezalogowany): Ja zrobie to samo popsuli tego skypa

  #1 16.08.2014 10:41

Miałem wersję 3.2, czyli tę najlepszą i dzisiaj przestała działać. M$ zablokował stare wersje. Zainstalowałem nową wersję i działa, ale w ogóle mi się nie podoba. No to nie będę używał Skype. Czas zmienić na coś innego :)

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.