Skype Skype 8.69.0.77

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program
zabezpiecz pobieranie

Skype to popularny komunikator głosowy, który pozwala m.in. przeprowadzać rozmowy tekstowe, głosowe i wideo, dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, wysłać wiadomości SMS oraz faksy.

Aplikacja oferuje znakomitą jakość dźwięku oraz wydajne szyfrowanie 256 bitowym algorytmem AES (Advanced Encryption Standard). Skype nie instaluje żadnych komponentów szpiegujących (spyware), jest bezpłatny i pozwala prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami sieci Skype bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne.

Ta wersja Skype jest aplikacją webową, działającą na frameworku Electron. Osoby zainteresowane klasyczną wersją Skype (7.4x) na win32, o bardziej rozbudowanych możliwościach, znajdą ją w naszej bazie oprogramowania pod nazwą Skype Classic.

Oprócz możliwości dzwonienia pod numery telefonii konwencjonalnej na całym świecie można również korzystając z usługi SkypeIn założyć sobie wirtualny numer telefoniczny, dzięki któremu to do użytkownika Skype zadzwonić będzie mógł każdy posiadacz zwykłego telefonu (komórkowego bądź stacjonarnego). Dodatkowo przez Skype można wysyłać SMSy, przekierować rozmowę na telefon komórkowy lub skonfigurować osobisty numer internetowy dla znajomych, rodziny i kolegów z pracy, aby mogli dzwonić na Skype ze zwykłych telefonów po stawkach lokalnych.

Wśród naprawdę wielu ciekawych opcji programu dostępna jest usługa wyślij pieniądze umożliwiająca doładowanie konta wskazanej osobie dzięki obsłudze płatności PayPal. Programiści stworzyli poza tym własny kodek dźwiękowy, dodali możliwość importu kontaktów z MSN Hotmail, Yahoo!, GMaila i Outlooka, wprowadzili również funkcję automatycznego zatrzymywania odtwarzanego utworu w programie Winamp podczas odsłuchiwania poczty głosowej (Voice Mail).

Skype można używać na komputerze lub pobrać go na telefon komórkowy, aby pozostawać w kontakcie w podróży. Skype działa na wielu telefonach komórkowych oraz urządzeniach takich jak PlayStation Portable (PSP). Dostępna jest także bogata oferta telefonów WiFi i telefonów bezprzewodowych z wbudowanym Skype.

W najnowszej wersji dodano udostępnianie ekranu, wysyłanie kontaktów, przypomnienia o urodzinach, lepszą jakość połączeń, lepszą jakość wideo oraz funkcje ułatwień dostępu.

© dobreprogramy

Recenzje użytkowników

Lepsza jakość rozmów
Brak funkcji full screen i zmiany rozmiaru okna osoby która dzwoni
ocena użytkownika
22.07.2018 13:38 • Recenzja do wersji 8.25.0.5

Nowy skype w wersji 8 to porażka. Wygląd pod windows 10 może być ale za dużo zmian , irytujący interface, ciężko sie przesiąść ze starej wersji. Wolałem wersje 7 ale teraz zapowiedzieli że nie będzie już obsługiwana wiec chcąc nie chcąc trzeba zainstalowac nowszą gorszą wersję. Miejmy nadzieję że z czasem poprawią błedy i ulepszą interface

nie ma
same minusy
ocena użytkownika
06.02.2018 21:03 • Recenzja do wersji 8.15.0.4

Tylko v.7.40.0.151 jeszcze jest jako taka,a ostatnim win.10 ładuje się już wbudowana ósemka.
Wywaliłem i wróciłem do starego skype.