r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 7.32.0.104

Strona główna Windows Internet i komunikacja Komunikatory internetowe
Pobierz program przy pomocy Asystenta pobierania zabezpiecz pobieranie Asystent może proponować instalację ofert reklamowych, na które nie musisz wyrażać zgody w celu pobrania programu. Możesz też użyć linków bezpośrednich bez asystenta (przycisk obok). W przypadku omyłkowej instalacji niechcianego oprogramowania polecamy skorzystanie z naszego poradnika.

Skype to popularny komunikator głosowy, który pozwala m.in. przeprowadzać rozmowy tekstowe, głosowe i wideo, dzwonić na telefony stacjonarne i komórkowe, wysłać wiadomości SMS oraz faksy.

Galeria programu

Aplikacja oferuje znakomitą jakość dźwięku oraz wydajne szyfrowanie 256 bitowym algorytmem AES (Advanced Encryption Standard). Skype nie instaluje żadnych komponentów szpiegujących (spyware), jest bezpłatny i pozwala prowadzić rozmowy z innymi użytkownikami sieci Skype bez ponoszenia dodatkowych kosztów. Płatne są jedynie rozmowy z rozmówcami korzystającymi ze standardowych numerów telefonicznych, ceny jednak są wyjątkowo atrakcyjne.

Oprócz możliwości dzwonienia pod numery telefonii konwencjonalnej na całym świecie można również korzystając z usługi SkypeIn założyć sobie wirtualny numer telefoniczny, dzięki któremu to do użytkownika Skype zadzwonić będzie mógł każdy posiadacz zwykłego telefonu (komórkowego bądź stacjonarnego). Dodatkowo przez Skype można wysyłać SMSy, przekierować rozmowę na telefon komórkowy lub skonfigurować osobisty numer internetowy dla znajomych, rodziny i kolegów z pracy, aby mogli dzwonić na Skype ze zwykłych telefonów po stawkach lokalnych.

Wśród naprawdę wielu ciekawych opcji programu dostępna jest usługa wyślij pieniądze umożliwiająca doładowanie konta wskazanej osobie dzięki obsłudze płatności PayPal. Programiści stworzyli poza tym własny kodek dźwiękowy, dodali możliwość importu kontaktów z MSN Hotmail, Yahoo!, GMaila i Outlooka, wprowadzili również funkcję automatycznego zatrzymywania odtwarzanego utworu w programie Winamp podczas odsłuchiwania poczty głosowej (Voice Mail).

Skype można używać na komputerze lub pobrać go na telefon komórkowy, aby pozostawać w kontakcie w podróży. Skype działa na wielu telefonach komórkowych oraz urządzeniach takich jak PlayStation Portable (PSP). Dostępna jest także bogata oferta telefonów WiFi i telefonów bezprzewodowych z wbudowanym Skype.

W najnowszej wersji dodano udostępnianie ekranu, wysyłanie kontaktów, przypomnienia o urodzinach, lepszą jakość połączeń, lepszą jakość wideo oraz funkcje ułatwień dostępu.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Skype zrzuca metkę Preview tuż przed premierą Creators Update

28
OPROGRAMOWANIE 22.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Mamy kolejne potwierdzenie tego, że udostępnienie Creators Update dla Windowsa 10 jest tuż za rogiem. Microsoft wydał już nową wersję aplikacji uniwersalnej Skypea, oznaczonej numerem 11.13.115.0. I tylko tym numerem, gdyż jest to pierwsza wersja, które nie posiada oznaczenia Preview. Zmiany nie dotyczą jednak tylko nazewnictwa: wraz z aktualizacją pojawiło się sporo nowości. Możliwe jest między innymi włączenie integracji Skypea z systemową aplikacją Kontakty. Ponadto można już także przeszukiwać konwersacje pod kątem treści wiadomości. Przebudowany został także interfejs grupowych…

Skype – wideorozmowy zawsze na wierzchu dzięki Compact Overlay

5
OPROGRAMOWANIE 07.03.2017 | Maciej Olanicki (b.munro)

Zgodnie z zapowiedziami, Microsoft wyłączył starsze wersje Skypea na Windowsie i macOS-ie 1 marca. Tymczasem Skype Alpha na Linuksa wszedł w fazę beta i oferuje teraz także wideorozmowy i połączenia telefoniczne. Ma to poskutkować nie tylko migracją z p2p na chmurę, ale także szybszej implementacji nowej funkcji. W przypadku Windowsa, dostęp do nowości w pierwszej kolejności otrzymują uczestnicy programu Windows Insider, gdyż tam na wyłączność testować można Skype Preview. Właśnie pojawiła się tam przydatna nowość: kompatybilność Skypea z Compact Overlay – funkcją, jaka pojawi się w…

Recenzje użytkowników

Darmowa komunikacja i darmowe gadanie :)
reklamy nie można tworzyć własnych emotikonów ma mało funkcji oraz opcji oraz nie można wybierać na jakim dysku ma być zainstalowany program skype
ocena użytkownika

dzień dobry jestem Tomasz Jura i pisze recenzje ulubionych programów i nie lubianych programów zaczynajmy program skype używam od 2013 roku i jestem dumny i czasami denerwowany ale to norma oczekuję ulepszenia skype i funkcji naprawde fajny program tylko szkoda że nie można robić rzeczy co napisałem w minusach jeżeli nie lubicie skype i nie przypadacie za nową aktualizacją to zainstalujcie starą albo podobny program to było na tyle dzięki dobreprogramy :)

12.08.2016 12:59 | Recenzja do wersji 7.26.32.101
Najpopularniejszy na świecie
Niestabliność w połączeniach Windows-Android
ocena użytkownika

Skype mimo lat utrzymuje pozycję numer 1 na świecie w kwestii wideo-rozmów ustępując trochę WhatsApp i Uber które prężnie rozwijają się na platformie Android. Szczerze polecam go do rozmów 1-1 czy to PC-PC czy PC-Android itp itd. Jednak totalnie nie radzi sobie przy konferencjach na różnych platformach mimo zgłaszania twórcom. Przy połączeniu Android-Android-PC u jednej z osób aplikacja zawiesi się - zależy to od kolejności dołączania do konferencji.
A więc chcesz porozmawiać, z ciocią z Niemiec - Wybierz Skype! Chcesz pogadać z kumplami na różnych platformach (Windows Phone, Android, PC) to poszukaj czegoś stabilniejszego.

09.07.2016 01:25 | Recenzja do wersji 7.25.0.106
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Komentarze

0 nowych
maniek8902   5 #2706 22.03.2017 16:56

@Dothan (niezalogowany): Nie rozumiemy się klikam prawym na ikone skeypa koło zegara i następnie zkończ i tu jest problem bo ikona nie ginie dopiero jak wejdę w manadzera i procesy i muszę kliknąć na skeyp i zamknąć proces wtedy dopiero zostaje zamknięty skeyp.

  #2705 21.03.2017 16:07

@ Unga Unga przetestuj icq a nie pożałujesz.pisanie,wideo i grupy.język można podszlifować.rozmawiam z gościem z korei południowej po angielsku.

  #2702 01.02.2017 20:14

@maniek8902 , kliknij prawym przyciskiem na tej ikonce i zaznacz zakończ, wyłączy się całkowicie.

Unga Unga   5 #2701 31.01.2017 18:52

Po przejęciu Skype przez Mikroszkopa nie mogę się zalogować do programu. Na https://web.skype.com/pl mogę się zalogować więc to nie jest problem z loginem i hasłem. Poza tym Skype wymusza podanie numeru telefonu bo blokuje konto komunikatem http://www.bankfotek.pl/view/2054587 i żąda podania numeru telefonu do odblokowania. Już trzy konta tak mi zablokowali bo nie chciałem podać numeru telefonu. Obecnie szukam alternatywy dla Skype bo nie lubię tego co robi Mikroszkop.

Autor edytował komentarz w dniu: 31.01.2017 18:55
  #2700 31.01.2017 13:14

@maniek8902: Skoro masz "Wdowę7 x64" wierze,że masz problem...

maniek8902   5 #2699 28.01.2017 16:20

Nie wiem jak u innych ale u mnie w najnowszej wersji skeyp po zamknięciu nie wyłącza się w procesach przez co widnieje cały czas koło zegara. Widow7 x64 Widzę że nie tylko ja mam problem ale i większość użytkowników narzeka , no tak ktoś w końcu przejął skeypa bez komentarzy.

Autor edytował komentarz w dniu: 28.01.2017 16:24
dremes   3 #2698 11.01.2017 22:10

@KosiarzPL: "...języka Polskiego...", "...a może według Ciebie nie jestem polakiem..." No faktycznie - można mieć wątpliwości kim Ty w ogóle jesteś, bo po polsku to coś nie bardzo pisać potrafisz, co - co i rusz - udowadniasz. Rzeczywiście "żal". Na twoim miejscu, nieco zgryźliwe, acz życzliwe, uwagi odnośnie Twych (naprawdę rażących!) błędów przyjmowałbym z większa pokorą...Co do meritum, to mogę się nieco przychylić do Twego zdania - Skype idzie drogą wielu programów, których twórcy chcą uszczęśliwić użytkowników na siłę, dodając masę "ulepszeń". Ale w porównaniu z tym, co Facebook wyprawia ze swoim Messenger'em, to Skype wciąż pozostaje programem dość skromnym. Na szczęście. U mnie osobiście (na laptopie) ani nie crash'uje, ani nie odtwarza żadnych "kawałków piosenek". Program ustawiłem w widoku kompaktowym (paska bocznego) i nawet nie mam pojęcia gdzie są te wspominane przez Ciebie opcje. Wystarczy poświęcić kilka minutek na konfigurację. Tudzież zastanowić się, czy owo crash'owanie nie jest winą zaniedbanego (zaśmieconego) systemu. Ot taka kolejna życzliwa, acz nieco zgryźliwa, porada. Wiesz, jak ktoś - jak Ty - tak zaśmieca język, to rodzi się pytanie - czy tylko język. Pozdrawiam.

KosiarzPL   3 #2697 24.12.2016 21:40

@Christine_Daae: No tak, taki poeta z Ciebie...Typowa "ą", "ę" świeci swoją wieloletnią nauką języka Polskiego. Normalnie się zaraz popłaczę, że przy Tobie jestem taki mały...a może według Ciebie nie jestem polakiem? Żal...Skoro jesteś taką wielką polonistką to może idź nauczać dzieci w szkole a nie świeć w internecie z tyłkiem przed komputerem.

Christine_Daae   2 #2696 23.12.2016 16:12

@KosiarzPL: Od kiedy to wiedza i inteligencja jest ośmieszaniem się i powodem do wstydu? Jestem na tyle wyuczona by nie używać nieznanych sobie słów - lub nie zmieniać ich znaczenia. To nie moja wina, że zamiast poświęcić czas na jakąkolwiek podstawę edukacji języka ojczystego wolałeś ten czas zmarnować. Nastąpiła debilna moda na "bynajmniej= przynajmniej" i jest potem popis "paczajta na mnie, jestem taki mondry i modny. Urzywam suf, których nie znam" (tak, błędy są ZAMIERZONE)!Nie kalaj tego pięknego języka - nikt ci nie zwróci uwagi. Nie zamierzam wyzywać cię od dzieci, bo jestem na tyle dojrzała, by ignorować negatywne opinie i hejty argumentacją " nie lubię tego, bo to badziewa, taka jest prawda"Zaiste dojrzałe. A na przyszłość - albo nie używaj słów, których nie znasz, albo nie pisz wcale.

KosiarzPL   3 #2695 23.12.2016 15:41

@Christine_Daae: Za to Ty rozumiesz wszystko. Weź nie świeć tutaj, że taki wyuczony z Ciebie człowiek. Nie wiem po co od razu taki skok na mnie. Więc weź się nie ośmieszaj tu, że jesteś takim znawcą. Wracając do programu: Skype to teraz badziew i taka jest prawda. I nie, nawet nie próbuj wyzywać mnie od dzieci jeśli już przygotowujesz taką odpowiedź :)

Autor edytował komentarz w dniu: 23.12.2016 15:44
Christine_Daae   2 #2694 22.12.2016 23:46

@KosiarzPL: Serio? Bynajmniej kiedyś tak było? Od kiedy używa się słów, których się nie zna i nie rozumie? Od kiedy to przynajmniej stało się bynajmniej? Po co używasz takich słów skoro się kompromitujesz i błaźnisz ich nieznajomością? Chcesz się wypowiadać elokwentniej - poszerz zasób słownika poznając nowe słowa i ich znaczenie.

Christine_Daae   2 #2693 22.12.2016 23:42

@android 213 (niezalogowany): No to jakiś badziewny był ten tablet, bo mój za 800, 600 i 200 zł w żaden sposób przez skype'a nie cierpią.

forester9   6 #2692 16.12.2016 21:00

Skype 7.30.80.105 offline:
https://get.skype.com/go/getskype-windows

  #2691 13.12.2016 20:03

Ostrzegam użytkowników że to nie ten sam skype co kilka lat temu. Teraz prowadzony przez Microsoft jest nastawiony na inwigilację i potrafi spalić nie jeden telefon czy tablet na androidzie. Obciąża tak system jak i baterie że spalił mi tablet za 2000koła. na kompie antywir nie pozwolił mi go zainstalować i to nie na jednym, na każdym który miał zainstalowanego antywir np. 360. Odradzam bo jest już tyle innych komunikatorów.

AndroidFan   6 #2690 07.12.2016 22:24

Prosty sposób na wylogowanie się ze Skype wygląda mniej więcej tak download.net.pl/skype-zdalne-wylogowanie/n/9136/ - warto przetestować :)

Autor edytował komentarz w dniu: 07.12.2016 22:25
Magnum 44   17 #2689 26.11.2016 16:05

Tak długo nie korzystałem ze Skype i widzę, że pojawiły się w nim reklamy...

QS3   6 #2688 23.11.2016 00:43

@KosiarzPL: Każda wersja serii 7 działa prawidłowo , osobiście używam v7.7 i nie mam żadnych problemów , co do wersji v6 i niższych to niestety nie wiem czy działają prawidłowo. PZDR

r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.