r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a

Skype 8.13

Strona główna iOS Komunikacja/społeczność Komunikatory

Skype to darmowy klient usługi komunikacji głosowej i wideo o takiej samej nazwie. Aplikacja pozwala na logowanie kontem Skype, obsługuje także konta Microsoft.

Chociaż głównym jej zadaniem są rozmowy głosowe i wideo, udostępnia także funkcję czatu tekstowego. Użytkownik z poziomu aplikacji może wyszukiwać znajomych, przeglądać ich profile i edytować dane, jest również powiadamiany np. o otrzymaniu zaproszenia od innej osoby. Czat pozwala nam także przesyłać zdjęcia, wiadomości wideo oraz lokalizację. W głównym oknie Skype'a znajdują się informacje o ostatniej aktywności związanej z kontem, dostępna jest także lista kontaktów oraz ulubionych.

Skype pozwala na synchronizację kontaktów z telefonem tj. dodanie znajomych Skype do książki adresowej, a także zarządzanie powiadomieniami. Aplikacja wspiera numer Skype'a o ile został wykupiony, a także przekierowywanie rozmów w momencie gdy urządzenie nie ma dostępu do sieci internetowej. Niestety, mobilny Skype nie wspiera kont połączonych z usługą, w efekcie nie zobaczymy w nim. Np. kontaktów z Facebooka nawet jeżeli na komputerze dokonaliśmy połączenia tych dwóch usług. Skype w wersji dla iOS to bardzo wygodny i szybki komunikator. W podstawowej wersji dostępny jest za darmo. Oferuje także wsparcie dla zegarków Apple Watch.

© dobreprogramy

Publikacje powiązane

Nowy Skype zbiera cięgi. Snapchatowe nowości rugane w App Store

39
05.07.2017  •  Oskar Ziomek

Do użytkowników Skypea na Androidzie oraz iOS-ie trafia od ubiegłego miesiąca aktualizacja. To jedna z większych paczek zmian, gruntownie przebudowująca interfejs i – zgodnie z powszechnym trendem – upodabniająca go przy okazji do Snapchata. O jego wątpliwej w naszym odczuciu intuicyjności wspominaliśmy już wcześniej; teraz okazuje się, iż podobne zdanie ma znakomita większość odbiorców. W ostatnich dniach Skype zbiera same najgorsze opinie w sklepach, a użytkownicy nie przestają narzekać na jego działanie, między innymi na reddicie. Skala niezadowolenia jest tak duża, iż w sklepie iTunes…

Skype: wielkie zmiany w wersji mobilnej. Mamy kolejnego Snapchata

59
01.06.2017  •  Maciej Olanicki

Na oficjalnym blogu Skypea pojawił się właśnie komunikat, obwieszczający spore zmiany w mobilnych klientach komunikatora. Istotne nowości pojawiły się pod względem funkcjonalności, przebudowano także interfejs programu. Nietrudno zgadnąć jaki kierunek objął w pracach nad nowym mobilnym Skypem Microsoft: Skype przypomina teraz Snapchata. Nowa wersja Skypea ma zatem własny odpowiednik Stories, które noszą tutaj nazwę Highlights. Zdjęcia lub filmy od znajomych z określonym przez nich terminem ważności będzie tu można przeglądać jeden pod drugim w oddzielnej sekcji interfejsu. Ten, zarówno pod…

Recenzje użytkowników

Zaloguj się, aby dodać swoją recenzję!

Komentarze

0 nowych
r   e   k   l   a   m   a
r   e   k   l   a   m   a
Czy wiesz, że używamy cookies (ciasteczek)? Dowiedz się więcej o celu ich używania i zmianach ustawień.
Korzystając ze strony i asystenta pobierania wyrażasz zgodę na używanie cookies, zgodnie z aktualnymi ustawieniami przeglądarki.