SkyShowtime: jak założyć konto?

SkyShowtime: jak założyć konto?

Jak założyć konto SkyShowtime?
Jak założyć konto SkyShowtime?
Źródło zdjęć: © dobreprogramy
14.02.2023 11:54, aktualizacja: 14.02.2023 12:15

Jak założyć konto na platformie streamingowej SkyShowtime? Jeśli nie wiesz jak tego dokonać zapraszamy do lektury poniższego poradnika, w którym omawiamy krok po kroku proces jakim jest rejestracja konta w SkyShowtime.

SkyShowtime to serwis VOD, który umożliwia wygodny dostęp do olbrzymiej ilości wysokiej jakości materiałów wideo. Znajdziemy w nim zarówno seriale, jak również pełnometrażowe filmy takich wytwórni jak Universal, Sky, Nickelodeon, Paramount, Paramount +, Showtime, DreamWorks czy Peacock. Twórcy platformy udostępnili na urządzenia mobilne aplikacje klienckie, które umożliwiają wygodne odtwarzanie i oglądanie treści wideo na smartfonach i tabletach. Platforma nie oferuje reklam oraz jednocześnie może być uruchomiona na 3 urządzeniach.

Jak założyć konto w SkyShowtime?

Wiemy już czym jest platforma SkyShowtime i jakie daje możliwości. Czas teraz założyć konto użytkownika, które niezbędne jest do korzystania z funkcjonalności tej platformy VOD. Operacja rejestracji konta nie jest skomplikowana i ogranicza się do wykonania kilku prostych kroków. Zaczynamy!

Uruchom przeglądarkę internetową i wpisz adres: https://www.skyshowtime.com, a następnie odszukaj na wyświetlonej stronie sekcję z przyciskiem Dołącz już teraz, który należy kliknąć.

SkyShowtime
SkyShowtime© dobreprogramy

W kolejny kroku wypełnij wyświetlony formularz, tj. wpisz swój adres mailowy oraz dwukrotnie podaj hasło do konta. Zatwierdź klikając Utwórz konto.

SkyShowtime
SkyShowtime© dobreprogramy

Następnie zdefiniuj formę płatności za usługę i wypełnij wymagane pola. Obecnie możliwe jest dodanie karty bankowej oraz płatność za pośrednictwem PayPala. Jeśli dysponujesz kodem promocyjnym to możesz go wykorzystać na tym etapie. Zatwierdź wypełniony formularz klikając Rozpocznij subskrypcję.

ShyShowtime
ShyShowtime© dobreprogramy

Konto na platformie ShyShowtime założone i subskrypcja opłacona. Od tego momentu możesz zalogować się na swoje konto np. w aplikacji mobilnej SkyShowtime i przystąpić do oglądania oferowanych treści.

Daniel Karcz, dziennikarz dobreprogramy.pl

Programy

Aktualizacje
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (73)