iOSZdrowie i aktywnośćMonitorowanie snuSleep Better
Sleep Better ikona

Sleep Better

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Sleep Better to aplikacja do monitorowania faz naszego snu. Dzięki niej dowiemy się także jaki wpływ na jego jakość mają czynniki takie jak stres, wysiłek fizyczny, spanie w nieswoim łóżku, wypity alkohol lub kawa, a także posiłek zjedzony tuż przed pójściem spać.

Aplikacja wykrywa fazy snu na podstawie ruchu ciała śpiącego, za pomocą wbudowanego w telefonie akcelerometru. Aby działała poprawnie, wystarczy ułożyć telefon na łóżku, na przykład obok poduszki bądź pod materacem. Dobrze jest zapewnić mu dostęp do ładowarki. Dzięki temu Spleep Better jest w stanie wybudzić nas w odpowiednim momencie, gdy sen jest płytki (czyli gdy ktoś zaczyna się wiercić).

Aplikacja może włączyć budzik maksymalnie 45 minut przed planowanym czasem budzenia, a w czasie monitorowania snu można włączyć w telefonie latarkę lub zapisać sen do dziennika. Statystki jakości snu możemy przeglądać na przejrzystych wykresach. Dodatkowo Sleep Better synchronizuje dane z aplikacją „Zdrowie” w systemie iOS. Inną przydatną funkcją jest pamiętnik, w którym możemy zapisywać treść snów zaraz po przebudzeniu. Aplikacja cechuje się estetycznym interfejsem, dzięki czemu przyjemnie się z niej korzysta.

Sleep Better pobierzemy bezpłatnie w wersji próbnej. Pełną wersję zakupić można z poziomu aplikacji. Za opłatą otrzymamy więcej dźwięków alarmu do wyboru z możliwością wybrania dowolnego utworu z biblioteki iPhone’a, rejestrację czynników wpływających na jakość snu, zaawansowane statystki, a także brak reklam.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
Producentruntastic
Liczba pobrań269
Data aktualizacji6 lis 2018
Rozmiar pliku39.90 MB
System operacyjnyiOS
LicencjaTestowa (trial)
Sleep Better ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)