SleepBot ikona

SleepBot3.2.8

AndroidZdrowie i aktywnośćMonitorowanie snuSleepBot
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

SleepBot to bardzo estetyczna aplikacja, służąca do monitorowania snu, z możliwością nagrywania dźwięków, ruchu i analizy zebranych danych. Dzięki temu, że alarm uruchamiany jest w odpowiednim momencie, gdy sen jest płytki, samopoczucie po przebudzeniu jest znacznie lepsze.

Aplikacja analizuje ruchy ciała podczas snu za pomocą akcelerometru wbudowanego w telefonie, na tej podstawie określa fazę snu. Aby SleepBot działał poprawnie, niezbędne jest położenie telefonu na łóżku, obok poduszki. SleepBot może ponadto przypomnieć, że już pora spać i ustawić automatyczny budzik po optymalnym czasie snu. Przebieg snu można przeanalizować na przejrzystych wykresach, dostępnych w aplikacji, które można także wyeksportować do pliku w formacie CSV do analizy w innym programie.

Dzięki temu można wyznaczyć tendencje użytkownika, korelacje wydawanych dźwięków z ruchem, obliczyć debet wypoczynku i co najważniejsze, poprawić jakość snu. Nie zabrakło także możliwości synchronizacji danych z chmurą SleepBot, dzięki temu łatwo stworzymy kopię zapasową.

SleepBot zyskał uznanie Narodowego Instytutu Zdrowia Stanów Zjednoczonych.

Udostępnij
Ocena redakcji
4.5
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentSleepBot
Liczba pobrań1 434
Data aktualizacji30 lis 2015
System operacyjnyAndroid
LicencjaBezpłatna
SleepBot ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)