Slide the Shakes ikona

Slide the Shakes1.3.2

iOSGryZręcznościoweSlide the Shakes
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Slide the Shakes to prosta i bardzo wciągająca gra zręcznościowa. Sterujemy w niej szklankami z mlecznymi szejkami, którymi musimy trafić we wskazane miejsce barowego stołu i uważać, aby nie potłukły się o podłogę.

Gra jest osadzona w bardzo przyjemnej szacie graficznej: kolorowej i przypominającej nieco tło znane z komiksów. Do tego dochodzi sympatyczna, motywująca do starań muzyka. Bardzo ciekawy jest też pomysł na samą rozgrywkę. W Slide the Shakes mamy do dyspozycji 125 plansz. Na każdej z nich czeka nas proste zadanie: trzykrotnie trafić w oznaczone na zielono miejsce na barowym stole. Sterujemy, przeciągając palcem od prawej do lewej strony ekranu. Widoczny na ekranie kursor pokaże nam prędkość, jaką nadamy naszej szklance: czerwony kolor oznacza bardzo mocny ruch, a niebieski wskaże, że szklankę puścimy w ruch bardzo łagodnie.

Na to, by trafić w zielone pole na blacie, mamy nieograniczoną liczbę prób, pod jednym warunkiem: że nie spadnie ona ze stołu. Gdy tak się stanie, planszę trzeba będzie pokonywać od początku. Gdy zaś wykonamy zadanie, przejdziemy na kolejny poziom. Twórcy gry przewidzieli też swego rodzaju nagrodę: co pięć poziomów w aplikacji pojawi się przepis na kolejny mleczny napój. Slide the Shakes to świetna gra, która powinna dostarczyć sporo zabawy przez długie godziny.

Gra jest dostępna za darmo, ale możemy skorzystać w niej z modułu mikropłatności, dzięki któremu za ok. 4 zł możemy opuścić daną planszę, jeśli jest ona dla nas zbyt trudna do przejścia.

Udostępnij
Ocena redakcji
5.0
Ocena użytkowników
-.-
Twoja ocena
ProducentPrettygreat
Liczba pobrań58
Data aktualizacji11 gru 2017
System operacyjnyiOS
LicencjaBezpłatna (zakupy w aplikacji)
Slide the Shakes ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (0)