AndroidGryZręcznościoweslither.io
slither.io ikona

slither.io

  • Slider item
  • Slider item
  • Slider item

Aplikacja slither.io to gra zręcznościowa, nawiązująca do legendarnego w świecie rozrywki komputerowej "wężyka". Przeznaczona jest do rywalizacji przez internet.

Gra oferuje bardzo prostą rozrywkę. Wystarczy mieć smartfon lub tablet połączony z internetem i stworzyć nick. Następnie przeniesiemy się na planszę, przypominającą czarne plastry miodu. Można do woli i bez ograniczeń czasowych wędrować po niej sterowanym przez nas wężem, połykając widoczne na planszy kolorowe kulki. Z każdą kolejną, nasza postać będzie coraz większa i szersza. Trzeba jednak uważać, by nie zderzyć się z innym wężem, bo to będzie oznaczało koniec gry. Im dłużej utrzymamy się na planszy, tym lepsza będzie nasze miejsce w globalnym rankingu graczy, a obliczany jest on na podstawie przebytego dystansu.

Slither.io. to bardzo prosta gra, w której nie znajdziemy porywającej szaty graficznej ani innowacyjnego pomysłu na zabawę. To jedynie nowe wcielenie wężyka, które potrafi wciągnąć równie mocno, jak jej słynny poprzednik.

Ocena redakcji
4.0
Ocena użytkowników
5.01 ocena
Twoja ocena
Liczba pobrań580
Data aktualizacji31 maj 2023
System operacyjnyAndroid 4.4 i nowsze
LicencjaBezpłatna
slither.io ikonaMasz problem z tym programem?
Zapytaj na naszym forum
Opinie (0)
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (1)