SmartDevCon coraz bliżej, rabat już aktywny

SmartDevCon coraz bliżej, rabat już aktywny

13.08.2012 12:05

SmartDevCon to zupełnie nowa, międzynarodowa konferencja poświęcona wszelkiego rodzaju technologiom mobilnym i urządzeniom Smart Devices. Spotkanie zaplanowano na dni 4-6 września 2012 w katowickim hotelu Angelo, 500 metrów od Spodka. Dla naszych Czytelników, którym nie udało się wygrać wejściówki w konkursie, organizatorzy przygotowali rabat na ich kupno.

System rabatowy dla Czytelników już został uruchomiony. Do piątku 17 sierpnia włącznie (czyli z ograniczeniem czasowym) można kupić wejściówki na konferencję SmartDevCon w Katowicach po promocyjnych cenach: 460 zł zamiast 650 zł brutto za Personal, 560 zł zamiast 800 zł brutto za Company. Kod promocyjny to: dobreprogramy.

Jeśli ktoś jeszcze nie wie, czy SmartDevCon jest dla niego, warto zajrzeć do agendy złożonej z prelekcji zawodowych programistów z wieloletnim doświadczeniem, nie tylko z Polski. Tematy wykładów obejmą ogólne zagadnienia, jak recepta na sukces aplikacji mobilnej, organizacja czasu dewelopera, wybór platformy i budowanie aplikacji w kilka minut, oraz bardziej szczegółowe zagadnienia — dynamiczna analiza (profiling) i optymalizacja aplikacji dla Androida, hybrydowe aplikacje webowe na frameworku Sencha Touch 2 i tak dalej. Będzie można również posłuchać o Firefox OS, synchronizacji aplikacji mobilnych z chmurą, sile gier w kampaniach reklamowych czy ogólnie o grach free-to-play na urządzenia mobilne.

W ciągu ostatnich kilku dni do planu konferencji dopisano niezwykle ciekawie zapowiadającą się prezentację Thomasa Perla na temat rozwijanego przez niego w ramach Google Summer of Code API dla kontrolera ruchu PlayStation Move.

PS Move API to biblioteka napisana w języku C, którą można wykorzystywać również w aplikacjach napisanych w innych językach do śledzenia ruchu kontrolera Move. Podczas prelekcji zaprezentowane zostaną przeróżne aplikacje, które przetwarzają ruch i pozycję w trójwymiarowej przestrzeni pokoju kontrolera.

Programy

Aktualizacje
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (5)