SmartDevCon we wrześniu w Katowicach, czeka na prelegentów

SmartDevCon we wrześniu w Katowicach, czeka na prelegentów

04.06.2012 16:35

SmartDevCon to zupełnie nowa, międzynarodowa konferencja poświęcona wszelkiego rodzaju technologiom mobilnym i urządzeniom Smart Devices. Spotkanie zaplanowano na dni 4-6 września 2012, a do 26 czerwca zbierane są zgłoszenia prelegentów.

Preferowane tematy referatów obejmują interfejsy użytkownika dla urządzeń mobilnych, mobilne standardy sieciowe, interfejsy komunikacyjne (np. NFC), samochodowe systemy audio-informacyjne i rozrywkowe, interaktywne telewizory z dostępem do Internetu, tworzenie wieloplatformowych aplikacji za pomocą frameworków (jak PhoneGap, Titanium itp.), rozwój oraz wykorzystanie aplikacji mobilnych i webowych w różnych dziedzinach (np. telemedycyna), wolne i otwarte platformy na inteligentne urządzenia (MeeGo/Tizen, WebOS, Nemo, itp.), mobilny e-learning, e-ink i czytniki typu e-book, integracja automatyki domowej z urządzeniami inteligentnymi, nowe generacje inteligentnych osobistych asystentów (np. Siri), gry i rozrywka na urządzeniach inteligentnych, oraz wszelkiego rodzaju nowości i innowacje. Osoby, które czują, że mają czym się podzielić w którejś z wymienionych wyżej dziedzin i mają ochotę wybrać się we wrześniu do Katowic, organizatorzy zapraszają na stronę Call4Proposals, gdzie po rejestracji można zgłosić swoją prezentację.

Mimo, że w tym roku odbędzie się pierwsza edycja SmartDevCon, organizatorzy spodziewają się sporej frekwencji i przygotowali sale zdolne pomieścić około 400 uczestników. Jeśli oczekiwania zostaną spełnione, konferencja znajdzie się w czołówce tego typu wydarzeń w Polsce. Program spotkania przewiduje nie tylko prelekcje tematyczne, ale również spotkania tematyczne, sporo czasu na dyskusje w kuluarach, a także klasyczne After Party. Celem spotkania jest zgromadzenie w jednym miejscu ludzi z branży i entuzjastów rozwiązań mobilnych i inteligentnych urządzeń nowej generacji.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (4)