Smartfony Meizu oficjalnie w Polsce: wśród nich Pro 7 z dwoma wyświetlaczami

Smartfony Meizu oficjalnie w Polsce: wśród nich Pro 7 z dwoma wyświetlaczami

22.05.2018 14:05

Smartfony kolejnego chińskiego producenta wchodzą oficjalnie na polski rynek. Maxcom, jeden z producentów i dystrybutorów telefonów komórkowych, ogłosił rozpoczęcie sprzedaży smartfonów Meizu. Plany zakładają wysoką sprzedaż, a klientów przyciągnie m.in. atrakcyjna cena.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Maxcom stał się oficjalnym i wyłącznym dystrybutorem smartfonów marki Meizu w Polsce. Zakłada, że w ciągu najbliższych 12 miesięcy, sprzeda 100 tys. nowych smartfonów. Na otwarcie w ofercie pojawią się trzy modele: M6, M6s i Pro 7. W kolejnych miesiącach wprowadzone zostaną kolejne smartfony oraz akcesoria.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Dystrybutor sukces widzi w celowaniu w grupę klientów poniżej 35 roku życia. Oczywiście smartfony będą kierowane do szerszego grona odbiorców w różnym wieku. Arkadiusz Wilusz, prezes Maxcom dodaje, że Meizu jest bardzo konkurencyjnym produktem, zapewniającym dobry stosunek jakości do ceny, zwłaszcza w porównaniu do znanych marek.

Kliknij, aby powiększyć
Kliknij, aby powiększyć

Urządzenia Meizu są już dostępne w największych platformach internetowych, następnie będą wprowadzane na półki sklepowe w marketach z elektroniką oraz do sieci operatorskich. Sugerowane ceny wynoszą: Pro 7 za 1399 zł, M6s za 849 zł, M6 (2 GB RAM i 16 GB) za 499 zł oraz M6 (3 GB RAM i 32 GB) za 569 zł.

Programy

Zobacz więcej
Źródło artykułu:www.dobreprogramy.pl
Oceń jakość naszego artykułuTwoja opinia pozwala nam tworzyć lepsze treści.
Wybrane dla Ciebie
Komentarze (14)